Filtrowanie

Cena

  • 14,00 zł - 99,00 zł

Dostępność

Producent

Rozmiar

Smoczki, zawieszki

Pokazano 1-32 z 317 pozycji

Aktywne filtry

Smoczki dla dziecka i zawieszki do smoczka

Niewielu rodziców wyobraża sobie opiekę nad maleństwem bez smoczka. Ten gadżet nie tylko pomaga się uspokoić dziecku, ale także ułatwia zasypianie. Szukasz smoczków dla dziecka, które będą wykonane z bezpiecznych materiałów i nie zaszkodzą w prawidłowym rozwoju jamy ustnej dziecka? A może potrzebujesz zawieszki do smoczka, która ułatwi utrzymanie gadżetów do ssania w czystości podczas spacerów lub w ciągu dnia? W 7niebo.pl oferujemy produkty w wielu wzorach oraz kolorach, które sprawią, że codzienna opieka nad maleństwem będzie prawdziwą przyjemnością. 

Wysokiej klasy smoczki dla dziecka

Zależy nam na tym, aby każdy rodzic miał dostęp do wysokiej klasy smoczków dla dzieci i zawieszek do nich, dlatego starannie wyselekcjonowaliśmy ofertę wiodących producentów na rynku i zebraliśmy najlepsze gadżety. Dzięki temu wszystko, czego potrzebujesz jest na tzw. wyciągnięcie dłoni!

Bezpieczne smoczki dla dzieci w każdym wieku

Zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych to nasz priorytet oraz decydujące kryterium w doborze asortymentu. Oferujemy smoczki dopasowane do wieku dzieci i wykonane z:

  • silikonu, który nie pochłania smaków ani zapachów oraz nie odkształca się mimo częstego użytkowania. Dzięki temu, że smoczek dostosowuje się do buzi malucha, nie zaburza odruchu ssania,
  • naturalnego kauczuku, który jest bardzo miękki i elastyczny. Dobrze odwzorowuje pierś kobiety, więc nie musisz martwić się o to, że używanie smoczka wpłynie negatywnie na efektywność ssania podczas karmienia piersią.
  • smoczki dynamiczne,
  • smoczki uspokajające.

Zawieszki do smoczka - niezbędny gadżet

Zadbaliśmy także o różnorodne zawieszki do smoczka oraz pojemniki do ich przechowywania. Zawieszki mają wesołe kolory i ciekawy design, więc na pewno przypadną do gustu maleństwu i urozmaicą jego outfit. Za pomocą klipsa z łatwością przypniesz zawieszkę ze smoczkiem do ubranka dziecka, więc nie wypadnie z wózka lub fotelika. To niezbędne akcesoria podczas spacerów, jak i w podróży oraz żłobku. 

W żadnej wyprawce nie może zabraknąć odpowiednich smoczków dla dziecka i zawieszek. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem i uzupełnienie jej o inne, potrzebne akcesoria.