Filtrowanie

Cena

  • 9,00 zł - 175,00 zł

Dostępność

Producent

Bidony I Kubeczki

Pokazano 1-32 z 106 pozycji

Aktywne filtry

Bidony i kubeczki dla dzieci – łatwa nauka samodzielnego picia 

Kiedy dziecko nauczy się pić z kubeczka lub bidonu, będzie to duży krok w stronę samodzielności. Aby maluch mógł sięgać po napój sam, bez pomocy innych osób, potrzebuje odpowiedniego naczynia. Szukasz kubeczków dla dzieci, które będą bezpieczne i poręczne dla jego rączek? Potrzebujesz szczelnego dziecięcego bidonu, który da się zabrać na spacer bez obawy przed rozlaniem napoju w torbie? 

Poznaj kubeczki dla dzieci i bidony, które są dostępne w ofercie 7niebo.pl. To akcesoria najlepszych marek na rynku, które zostały zaprojektowane tak, aby ułatwiać najmłodszym naukę samodzielnego picia. W trosce o zdrowie maluchów starannie dobraliśmy asortyment, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystkie produkty są wykonane z bezpiecznych materiałów wolnych od szkodliwych substancji.

Kubeczki dla dzieci i bidony ze słomką dla dziecka - poznaj naszą ofertę

Proponujemy różnorodne naczynia niezbędne na etapie rozszerzania diety. Dlatego nie mogło u nas zabraknąć kubeczków i bidonów dla dzieci w wielu atrakcyjnych kolorach i wzorach. W ofercie są dostępne:

  • silikonowe kubeczki dla dzieci, które są bardzo przyjemne w dotyku. Mają antypoślizgową strukturę, więc dziecko z łatwością utrzyma je w rączkach. Miękki silikon i gładkie brzegi zapobiegają uszkodzeniom wyrzynających się ząbków i delikatnych dziąseł, więc to świetny wybór nie tylko dla maluszków, ale także dla starszych pociech,
  • kubeczki z ustnikiem i uszkami do trzymania, które są lekkie, więc maluch sam z łatwością je podniesie. Nakładka dobrze przylega do krawędzi naczynia, więc nic się nie wyleje podczas picia. Przykrywkę można łatwo zdjąć, kiedy dziecko opanuje sztukę picia przez ustnik, dzięki czemu te produkty sprawdzą się na każdym etapie rozwoju, 
  • bidony dla dziecka, które są przydatne na spacerze, w podróży i żłobku. Picie przez słomkę świetnie pobudza mięśnie twarzy, więc to dobry wybór, jeśli chcesz wspomóc rozwój mowy dziecka. Kubek ma szczelne zamknięcie, a słomka została tak zaprojektowana, że woda nie wycieka nawet po przekręceniu bidonu do góry nogami.

Akcesoria do kubeczków i bidonów dla dzieci

Nie zapomnij o dodatkowych gadżetach, takich jak smycze do bidonów dla dzieci. Dzięki nim nie zgubisz kubka malucha na spacerze. W ofercie posiadamy także dodatkowe słomki do butelek, zapasowe pokrywki do kubeczków czy akcesoria do czyszczenia kubeczków dla dzieci. 

Wybierz produkt w ulubionym kolorze Twojej pociechy, a samodzielne picie stanie się fascynującą czynnością. Poznaj także pozostały asortyment i skompletuj idealną wyprawkę na czas rozszerzania diety!