Filtrowanie

Cena

  • 12,00 zł - 175,00 zł

Dostępność

Producent

Sztućce i Naczynia

Pokazano 1-32 z 147 pozycji

Aktywne filtry

Naczynia i sztućce dla dziecka – gwarancja bezpiecznych i wesołych posiłków

Wspólne spożywanie posiłków to jeden z najlepszych sposobów na to, żeby wzmocnić więzi rodzinne. Szukasz naczyń dla dziecka, które pozwolą maluchowi brać aktywny udział w celebracji codziennych obiadów? A może chcesz nauczyć pociechę, jak samodzielnie jeść lub zachęcić ją do próbowania nowych potraw? Sięgnij po sprawdzone akcesoria, w tym naczynia i sztućce dla dziecka z oferty 7niebo.pl. 

Naczynia dla dziecka - wysoka jakość

Oferowane przez nas naczynia dla dzieci wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ale nie tylko. Zadbano również o ciekawe printy i stonowane kolory, aby akcesoria wzbudzały zainteresowanie u najmłodszych, a jednocześnie nie odciągały uwagi od tego, co najważniejsze, czyli pełnowartościowych posiłków. 

Sztućce dla dziecka - wygoda dla malucha

Starannie przemyślano także kształt naczyń i sztućców dla dziecka. Koniec z zbyt dużą łyżką, ostrym widelcem i uciekającą po stole miską. Wszystkie akcesoria zostały tak zaprojektowane, aby pociecha bezpiecznie i komfortowo zjadła posiłek bez pomocy dorosłego.

Ładne i praktyczne naczynia i sztućce dla niemowląt 

Jeśli tak, jak my, uwielbiasz wspólne przygotowywanie i spożywanie posiłków, to koniecznie musisz zadbać o odpowiednie naczynia dla dziecka i komplet sztućców. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór gadżetów, które Ci się przydadzą, takie jak:

  • silikonowe talerzyki, miseczki i maty z przyssawką. Dobrze przywierają do stołu, mają miękkie i zaokrąglone brzegi oraz podziałkę na różne składniki, dzięki czemu maluch może swobodnie komponować posiłki i nabierać potrawy na widelce lub łyżki bez pomocy drugiej osoby,
  • wygodne sztućce dla dzieci. Zostały tak zaprojektowane, aby pociecha mogła łatwo chwycić je w dłonie, nałożyć potrawę i trafić do buzi. Zadbano o zaokrąglony kształt widelców, łyżek i noży, dzięki czemu nie ma ryzyka, że dziecko uszkodzi sobie delikatne dziąsła lub ząbki. Łatwo utrzymać je w czystości, a dzięki dołączonym do zestawu opakowaniom, można w higieniczny sposób zabrać je na spacer lub w podróż.

Sięgnij po naczynia i sztućce dla dzieci, aby codzienne posiłki były przyjemnością dla wszystkich członków rodziny. Dzięki temu stworzysz dziecku także świetną okazję do nauki samodzielności. Takie doświadczenie z pewnością pozytywnie zaowocuje w przyszłości!

Ładne, silikonowe naczynia dla niemowląt i dzieci oraz sztućce, z pewnością sprawią radość niejednemu maluchowi, dlatego sprawdź naszą ofertę już dziś.