Nocniki

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Nocniki dla dziecka i nakładki na sedes – trening czyni mistrza

Umiejętność samodzielnego korzystania z nocnika to jeden z kamieni milowych w rozwoju dziecka. Aby trening czystości u malucha przebiegł szybko i spokojnie, trzeba poświęcić pociesze czas, być cierpliwym i zadbać o odpowiednie akcesoria. Chcesz zachęcić dziecko do korzystania z nocnika? A może potrzebujesz produktu, dzięki któremu maluch oswoi się z urządzeniami sanitarnymi? 

W ofercie 7niebo.pl znajdziesz szeroki wybór nocników dla dzieci i nakładek na sedes, dzięki którym trening czystości to będzie prawdziwa przyjemność zarówno dla pociechy, jak również dla Ciebie. Dostępne produkty zostały zaprojektowane tak, aby dziecko mogło wygodnie usiąść i załatwić spokojnie swoją potrzebę. Czyszczenie nocnika jest także banalnie łatwe.

Wygodne nocniki dla dzieci i nakładki na sedes

Nauka samodzielnego korzystania z nocnika może być bardzo stresująca dla maluszka. Aby zmniejszyć strach przed siadaniem na nocniku lub muszli, warto zainwestować w produkty, które będą miały atrakcyjny wygląd. W naszym asortymencie znajdziesz:

  • nocniki w kształcie wieloryba, które przyjacielsko uśmiechają się do dziecka. Jego ogon tworzy oparcie, które podtrzymuje plecy malucha podczas siedzenia, natomiast otwór można zamknąć wygodną pokrywką,
  • klasyczne nocniki z pozytywką, która uruchamia się, kiedy maluch zrobi siusiu. To dobry sposób na to, żeby zmotywować pociechę do załatwiania swoich potrzeb w wyznaczonym miejscu. 
  • nakładki na sedes z popularnymi postaciami z bajek, które z pewnością przypadną dziecku do gustu i będą zachęcać je do siadania na muszli. Ten gadżet można łatwo ze sobą zabrać np. do dziadków, dzięki czemu nie trzeba przerywać treningu czystości nawet podczas wyjazdów,
  • mini toalety, które są idealnym rozwiązaniem, aby przyzwyczaić pociechę do korzystania ze standardowych urządzeń sanitarnych.

Jednorazowe nocniki dla dziecka - pomocne w podróży

W sklepie dostępne są także jednorazowe nocniki, które zostały stworzone po to, aby dzieci mogły załatwić swoje potrzeby także wtedy, gdy nie ma dostępu do toalety. Nocniki te mają niewielkie rozmiary, więc zmieszczą się w każdej torebce lub kieszeni plecaka.

Nocnik i nakładka na sedes dla dziecka to niezbędne akcesoria każdego rodzica 2-3 latka. Wybierz model, który przypadnie maluchowi do gustu i rozpocznij trening czystości!