Zabezpieczenia i blokady

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Zabezpieczenia przed dziećmi - bezpieczeństwo przede wszystkich

Dzieci są niezwykle ciekawskie, a jednocześnie nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swoich działań, co często prowadzi do różnych, nieszczęśliwych zdarzeń. Twoim zadaniem jako rodzica jest zapewnić pociesze odpowiednie i bezpieczne warunki do rozwoju. Aby tak było, musisz zainwestować w odpowiednie zabezpieczenia przed dziećmi. Szukasz gadżetów, które uchronią malucha przed nieszczęśliwymi wypadkami w domu? A może potrzebujesz produktu, który zapobiegnie uciekaniu dziecka na spacerze? 

Blokady na szafki i szelki dla dzieci, czyli bezpieczny maluch

W odpowiedzi na potrzeby rodziców i opiekunów niemowląt oraz przedszkolaków zespół 7niebo.pl przygotował szeroki wybór szelek dla dzieci, blokad na szafki i wielu innych akcesoriów, które gwarantują bezpieczną zabawę w budynku i na zewnątrz. Dzięki nim Twoje maleństwo będzie mogło się swobodnie bawić, a Ty nie będziesz musiał się martwić o jego zdrowie.

Funkcjonalne szelki dla dzieci i blokady na meble oraz drzwi

Doskonale znamy obawy rodziców o bezpieczeństwo ich pociech podczas snu, zabawy czy spaceru. Dlatego w naszej ofercie dostępne są zabezpieczenia przed dziećmi:

  • szelki bezpieczeństwa dla dzieci, które doskonale sprawdzają się, kiedy maluch uczy się chodzić, jak i wtedy, gdy nie chce chodzić za rękę podczas spacerów. Dzięki nim pociecha swobodnie porusza się tam, gdzie tego pragnie, a Ty sprawujesz nad nią kontrolę w niebezpiecznych miejscach. Szelki przydadzą się zwłaszcza w zatłoczonych miejscach, np. na wakacjach, gdzie łatwo można zgubić dziecko,
  • zaślepki do kontaktu, które można z łatwością umieścić w każdym gniazdku, dzięki czemu pociecha nie włoży do środka nożyczek czy paluszków. To dobry sposób, aby zapobiec różnym nieszczęśliwym zdarzeniom podczas zabawy,
  • osłony narożników, które montuje się na klej na rogi stołów oraz mebli. To must-have każdego rodzica dziecka, które uczy się raczkować. Ich zamontowanie gwarantuje, że maluch nie zrobi sobie krzywdy, kiedy nagle straci równowagę.
  • blokady na szafki, które skutecznie zapobiegną otwieraniu ich przez malucha, dzięki czemu uniknie on kontaktu z niebezpiecznymi przedmiotami, które się w nich znajdują. 

Nie zabrakło u nas także blokad na drzwi wejściowe, mat antypoślizgowych oraz zabezpieczeń pokręteł kuchenki. Dzięki tym zabezpieczeniom Twój dom będzie bezpiecznym miejscem dla maluszka w każdym wieku. 

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka już dziś, a z pewnością nie pożałujesz! Zaopatrz się w blokady na szafki, osłony na narożniki oraz szelki dla dziecka.