Filtrowanie

Dostępność

Cena

  • 68,00 zł - 179,00 zł

Producent

Okulary przeciwsłoneczne

Pokazano 1-32 z 89 pozycji

Aktywne filtry

Okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynek

Ochrona UV w przypadku najmłodszych to niezwykle ważna sprawa! Nie tylko dorośli powinni chronić się przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Na pewno chronisz skórę swojego dziecka na słońcu, ale równie ważna jest ochrona oczu. Dlatego w ofercie przygotowaliśmy okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynek.

Różne rozmiary, wzory, kolory, a nawet kształty dają swobodę w wyborze. Mała elegantka na pewno będzie zachwycona, gdy będzie mogła założyć swoją parę na nos!

Niezniszczalne okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynki 

Warto od wczesnego dzieciństwa dbać o oczy maluszków i uczyć je noszenia okularów z filtrem. Okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynki 0-2 to masa pięknych modeli, które Ci poniżej przedstawimy. 

  • Ki ET LA to marka oferująca designerskie i bezpieczne okularki dla najmłodszych.

Soczewki okularowe we wszystkich modelach marki są niezniszczalne. Każda mama wie, że to prawdziwy atut produktu. Dzieci mają niespożytą energię i wykonują wiele, jeszcze nie do końca skoordynowanych, ruchów. Dlatego wytrzymałe gadżety są na wagę złota! 

Okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynek marki Ki ET LA zostały opracowane tak, by rosły razem z dzieckiem. Dzięki temu nie musisz co sezon kupować nowej pary, bo poprzednia jest już zbyt ciasna.

To szczególnie ważne w przypadku kategorii wiekowej 0-2, gdy maluchy rosną wyjątkowo szybko. Widzimy to przede wszystkim na przykładzie śpioszków. :) 

Okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynek – zwróć uwagę na parametry

Jakie powinny być idealne okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynki? Przede wszystkim dopasowane do kategorii wiekowej. Dzięki temu, że dobierzesz model do wieku, sprawisz, że będą świetnie leżeć i skutecznie chronić oczy.

Najbardziej popularny podział okularów znajdziesz poniżej:

  • 0-2 lata, (zdarzają się też przejściowe 0-1 lub 1-2 lata)
  • 2-4 lata,
  • 4-6 lata.

Podczas zakupów zwracaj uwagę na parametry okularów przeciwsłonecznych. Modele Ki ET LA sprawdzają się doskonale dzięki swoim właściwościom:

  • Są lekkie i wygodne, nie obciążają skóry i grzbietu nosa.
  • Soczewki okularowe zostały wykonane z wysokiej jakości poliwęglanu o 3. kategorii przyciemnienia.
  • Okulary chronią oczy przed promieniami UVA i UVB.
  • Modele dla dzieci są dodatkowo wzmocnione fabrycznie, dlatego są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia i upadki. Wytrzymają długie zabawy i wymachiwanie dziecięcych rączek. 

Szeroki wybór modeli przeciwsłonecznych sprawia, że z łatwością wybierzesz ten idealny wariant. Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie do kategorii okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynki, napisz do nas.