Filtrowanie

Cena

 • 32,00 zł - 97,00 zł

Dostępność

Producent

Akcesoria samochodowe

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe to przydatne gadżety, nawet jeśli nie podróżujecie wspólnie zbyt często. Po prostu zawsze warto dbać o komfort i bezpieczeństwo całej rodziny. Dlatego nawet jeśli podróże samochodowe są w Waszej rodzinie rzadkością, akcesoria takie jak osłony przeciwsłoneczne czy lusterka do obserwacji dziecka będą dobrze zainwestowanymi pieniędzmi. 

Wpłyną pozytywnie na Wasze bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Dowiedz się więcej z dalszej części tekstu.

Lusterka do obserwacji dziecka w samochodzie

Lusterka do obserwacji dziecka w samochodzie to gadżet zwiększający bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów podczas podróży. Jak to działa i jakie wyróżniamy modele tych produktów?

Oferujemy kilka rodzajów lusterek do obserwacji dziecka:

 • Lusterko wsteczne;
 • Lusterko na zagłówek;
 • Lusterko z podświetleniem.

Lusterko może być montowane na różne sposoby, m.in. na fotel z zagłówkiem lub bez. Dzięki niemu nie musisz obracać się do tyłu, by sprawdzić, co tam u Twojego małego pasażera. Wystarczy, że zerkniesz w lusterko wsteczne i zobaczysz odbicie. 

Kolejną zaletą jest to, że dziecko widzi także Ciebie w lusterku. Jeśli więc maluch zawsze stresuje się wyjazdami i podróżowaniem w foteliku na tylnym siedzeniu, tyłem do kierunku jazdy, lusterko poprawi też jego komfort podróży. Będzie wciąż mogło zerkać na rodziców lub opiekunów na przednich siedzeniach.

Jeśli montaż na zagłówku nie wchodzi w grę, możesz zdecydować się na dodatkowe lusterko wsteczne montowane na przedniej szybie. W tym przypadku również nie musisz wychylać się ani dokonywać niebezpiecznych manewrów podczas prowadzenia auta, by zerknąć na dziecko.

Zamów więc lusterka do obserwacji dziecka w samochodzie i zapomnij o:

 • Niepokoju dziecka podczas podróży;
 • Obracaniu się podczas jazdy, gdy nie wiesz, co dzieje się z niemowlęciem.

Osłony przeciwsłoneczne do samochodu dla dzieci

Zbyt mocne słońce potrafi uprzykrzyć podróż. aby tak nie było, zainwestuj w osłonę przeciwsłoneczną do samochodu dla dzieci. 

Dlaczego warto?

 • Uchronisz dziecko przed nadmierną ekspozycją na promienie UV.
 • Zapewnisz maluszkowi komfortową drzemkę podczas podróży w ciągu dnia. 

Rolety przeciwsłoneczne na szybę mają wiele zalet. Nie tylko chronią przed rażącym słońcem i uprzyjemniają drzemki, ale też mają inne plusy. 

Zalety osłony przeciwsłonecznej na szybę dla dziecka:

 • skutecznie blokuje promienie słoneczne,
 • nie ogranicza widoczności z zewnątrz,
 • chroni przed wiatrem i kurzem,
 •  łatwa w montażu i demontażu.

Możesz wybrać klasyczne i stonowane osłony przeciwsłoneczne lub rolety w bajkowe wzory. Dzieci je uwielbiają, mogą obserwować w czasie jazdy urocze zwierzaki na szybie i nie stresują się wtedy podróżą. 

Co Ty na to? Które akcesoria do samochodu znajdą się w Twoim koszyku? Zamów je, by zwiększyć Wasze bezpieczeństwo podczas jazdy. Dzięki roletom i lusterkom wspólna podróż samochodem upłynie Wam szybko i w dobrych humorach.