Filtrowanie

Cena

  • 29,00 zł - 149,00 zł

Dostępność

Producent

Butelki do karmienia

Pokazano 1-32 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Solidne i bezpieczne butelki do karmienia

Czy wiesz, że podczas karmienia malucha nie zaspokajasz wyłącznie jego głodu? W tym czasie dajesz pociesze także poczucie bezpieczeństwa. Budujesz z nią wyjątkową więź opartą na wzajemnym zaufaniu oraz trosce. Jednak nie każda kobieta może lub chce karmić piersią. Dlatego w 7niebo przygotowaliśmy szeroki wybór butelek do karmienia, które pozwolą Ci sprostać najważniejszym potrzebom dziecka.

Butelki do karmienia dla niemowląt i dzieci – bezpieczeństwo i jakość

Dla rodziców, którzy karmią swoje pociechy odciągniętym pokarmem mamy lub mlekiem modyfikowanym, przygotowaliśmy butelki do karmienia w wielu wzorach, kolorach, pojemnościach i kształtach. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z certyfikowanych materiałów – tworzyw sztucznych bez BPA i szkła – które:

  • zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością,
  • są bezpieczne dla najmłodszych. 

Dzięki temu można bez żadnych obaw podać dziecku każdą naszą butelkę i nakarmić je. 

Butelki do karmienia razem ze smoczkiem – gotowe zestawy dla najmłodszych

Nasze butelki są dostępne w zestawach razem ze smoczkami. Dzięki temu produkty są od razu gotowe do użytku. Te elementy zostały wykonane z miękkich, elastycznych materiałów – silikonu i kauczuku. Nie powodują powstawania wad zgryzu i zapewniają spokojny przepływ pokarmu. 

Dodatkowo zadbaliśmy o to, żeby smoczki w naszych butelkach miały różne kształty i przepływ. Dzięki temu można z łatwością znaleźć model, który będzie np. wspierał efektywnie ssanie, zapobiegał ulewaniu czy powstawaniu kolek. 

Wybierz model butelki ze smoczkiem, który pozwoli maluchowi spokojnie zaspokoić głód. Obserwuj, jak Twoja pociecha zdrowo rośnie!