Filtrowanie

Cena

  • 154,00 zł - 330,00 zł

Dostępność

Producent

Kocyki merynosowe

Pokazano 1-32 z 49 pozycji

Aktywne filtry

Kocyki z wełny merino dla niemowląt

Branża akcesoriów dziecięcych rozwija się w szybkim tempie. Dzięki temu masz dostęp do szerokiej gamy produktów. Polecamy Twojej uwadze kocyki merynosowe, które uzupełnią wyprawkę Twojego dziecka.

Kocyki z wełny merino to szyte w Polsce akcesoria z wełny pochodzącej z Nowej Zelandii. To tam owce żyjące w specyficznych warunkach “oddają” wełnę, która później służy do produkcji izolacyjnych i oddychających kocyków.

Kocyki merynosowe – polecane marki

W naszej ofercie kupisz kocyki z wełny merino od znanych i polecanych marek:

Obie marki to polskie firmy, których produkty powstają właśnie w Polsce i przywiązują wagę do najwyższej jakości oferowanych towarów. Dlatego nic dziwnego, że pojawiły się u nich luksusowe kocyki z wełny merino.

Kocyk z merynosa ma wyższą cenę niż inne kocyki ze względu na pozyskiwanie surowca z dalekiej Nowej Zelandii, a także ze względu na ekskluzywny charakter splotu merino. Jest on jednak absolutnie wart swojej ceny!

Kocyki merino pierze się rzadko, ponieważ za sprawą specyfiki wełny, trudniej przyjmuje ona brud. Dzięki temu ograniczasz użycie detergentów i oszczędzasz wodę. Co więcej, kocyk w większości przypadków wystarczy przewietrzyć. Wełna ma na tyle specyficzną właściwość, że do pewnego stopnia oczyszcza się sama.

Zarówno produkty Lullalove jak i My Memi mają powyższe właściwości. Chronią maluszka i zapewniają mu komfortowy sen i wypoczynek.

Kocyk z merynosa w niemowlęcej wyprawce

Kocyki są nieodłącznym elementem wyposażenia niemowlęcej wyprawki. Mają mnóstwo zalet i funkcji. Sprawdź, do czego przyda Ci się kocyk z merynosa:

  • Kocyk merino sprawdza się jako ciepła kołderka zimą.
  • Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza jako kocyk latem.
  • Jest przyjemnym w dotyku wypełnieniem wózka na spacerze.
  • Może stać się ulubioną miękką przytulanką Twojego maluszka.

Kocyk merino jako kocyk całoroczny (zimowy i letni) zapewnia cyrkulację powietrza i gromadzi wilgoć. Dzięki temu zimą grzeje, a latem daje przyjemny przewiew. Dlatego też zakup takiego kocyka ma długofalowe korzyści i ułatwia opiekę nad dzieckiem.

Wybierz kocyk z merynosa dla swojego maluszka i doceń jego właściwości. Napisz do nas, jeśli masz dodatkowe pytania.