Filtrowanie

Cena

  • 154,00 zł - 250,00 zł

Dostępność

Producent

Otulacze z wełny merino

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Otulacze z wełny merino

Coraz bardziej doceniamy korzyści, jakie przynosi spowijanie noworodka w chustę. Możemy też wybierać spośród wielu rodzajów produktów i dopasowywać je do potrzeb swojego maleństwa. Tutaj znajdziesz wysokogatunkowe otulacze z wełny merino. 

Piękne, funkcjonalne, a na dodatek maluchy je kochają! Poznaj nasze wełniane otulacze i wykorzystaj je podczas opieki nad swoim dzieckiem.

Czy warto kupić wełniany otulacz dla noworodka?

Otulacz wełniany dla noworodka przypomina chustkę lub pieluszkę i jest bardzo wielozadaniowy. Jego ogromną zaletą jest to, że służy i dziecku, i jego rodzicom. 

Jak to się dzieje? Jakie funkcje pełni otulacz?

  • Otulacz, szczególnie z wełny merino, świetnie zastępuje kocyk! Jest mięciutki, bardzo przyjemny w dotyku i zapewnia optymalną temperaturę ciała malucha. Daje przewiew w cieplejsze dni, a ciepło w chłodniejsze. 
  • Świetnie odprowadza wilgoć, dzięki czemu dzidziuś otulony pieluszką odczuwa pełen komfort. Wełna merino ma niesamowite właściwości, dzięki którym nie musi być często prana. Mimo tego pozostaje antybakteryjna i delikatna dla skóry dziecka.
  • Główną funkcją otulacza jest spowijanie. Polega to na szczelnym i dość ciasnym (ale nie za ciasnym!) owinięciu noworodka w wełniany kokonik. Zapewnia to maluchowi poczucie bezpieczeństwa, relaksuje go i pozwala mu szybciej i głębiej zasnąć. 

Czy warto wybrać otulacze wełniane?

Na rynku jest dostępnych mnóstwo otulaczy, dlatego możesz się zastanawiać, czy warto wybrać akurat otulacze wełniane? 

Właściwości wełny merino sprawiają, że otulacz wełniany będzie świetnym uzupełnieniem wyprawki. To ekologiczny surowiec pozyskiwany z etycznych hodowli owiec. Co więcej, materiał ten jest w pełni biodegradowalny!

Jakby tego było mało, wełna merino ma właściwości termoregulacyjne, o których już wspominaliśmy. Ciało przykryte otulaczem swobodnie oddycha, a w chłodne dni wełna grzeje. 

Niewątpliwym atutem są też właściwości higroskopijne wełny merino! Odprowadza nadmiar wody, i – nawet mokra – nadal zapewnia przyjemne ciepło i dba o zdrowie dziecka.

Wybierz najlepszy otulacz merino

Znając najważniejsze zalety otulaczy i ich wielofunkcyjność, wybierz najlepszy otulacz merino z naszej oferty.

Przygotowaliśmy otulacze marki Lullalove, które pasują do każdej wyprawki niemowlęcej. To pieluszki w kształcie prostokąta o wysokiej elastyczności i chłonności. Łączą w sobie praktyczność z pięknym designem. Pastelowe odcienie chustek dopasujesz do pozostałych elementów wyprawki.

Docenisz też antybakteryjne i antyalergiczne właściwości otulaczy Lullalove. Dzięki nim delikatna dziecięca skóra Twojego dziecka jest bezpieczna i otulona.

Po więcej informacji o ofercie zapraszamy do formularza kontaktowego.