Filtrowanie

Cena

  • 8,00 zł - 79,00 zł

Producent

Akcesoria do przewijania

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria do przewijania

Akcesoria do przewijania to produkty potrzebne w domu, ale też podczas spaceru czy podróży. Warto mieć je przy sobie podczas wyjazdu, a w domu powinny znaleźć się w specjalnym, łatwo dostępnym miejscu, aby szybko i sprawnie zadbać o pupę maluszka. 

Wspomniane akcesoria to różne przedmioty, które wykorzystasz podczas zmieniania pieluszki. Pomagają w utrzymaniu porządku i czystości. Dbają o skórę dziecka i jego wygodę. 

Organizer do przewijania – idealny w podróży

Jednym z przydatnych akcesoriów jest organizer do przewijania. Jego zalety szczególnie docenia się w podróży. Torba z przenośnym przewijakiem, wyposażona w wewnętrzne kieszenie świetnie spełnia taką rolę.

W domu przygotuj organizer w pudełku do przechowywania marki Little Dutch. Do środka schowasz pieluszki, chusteczki, krem ochronny, woreczki na zużyte pieluszki itp. Dzięki takiej organizacji wszystko ma swoje miejsce, przewijanie trwa krótko i bezstresowo.

A jak wiemy, czynności pielęgnacyjne bywają męczące i nieprzyjemne dla rodziców oraz dla dziecka. Warto to zajęcie przyspieszyć i uprzyjemnić wygodnymi i praktycznymi akcesoriami. 

Torby do przewijania i inne akcesoria

Pierwszym krokiem w kierunku uporządkowania całego procesu mogą być torby do przewijania. Marka Done by Deer proponuje przenośny przewijak w torbie z kieszonkami. To poręczny i praktyczny dodatek do wyprawki noworodka

Poza tym podstawa podstaw, czyli przewijak! Możesz kupić go ze wspomnianą torbą lub solo. Lassig Casual Label oferuje przenośny przewijak wyposażony w organizer, w którym umieścisz najpotrzebniejsze akcesoria, takie jak pieluszki wielorazowe na zmianę. 

A co po zmianie pieluszki? Nieodzownym elementem są woreczki na zużyte pieluszki oraz worki na mokre rzeczy (te drugie polecamy od marki FlapJack). Dzięki nim do czasu, gdy będziesz mieć dostęp do kosza na śmieci lub pralki, przechowasz zabrudzone przedmioty.

Do organizera warto zapakować także podkłady, które zapewnią odpowiedni poziom czystości, komfortu i higieny przewijanego dziecka. Przydadzą się też w przypadku matki w okresie połogu. 

Na koniec zostawiamy kwestie typowo pielęgnacyjne i ochronne. Otóż w organizerze powinno znaleźć się miejsce na krem do skóry pod pieluszką. Zapobiegnie to suchym skórkom, podrażnieniom i otarciom.  

Akcesoria do przewijania, które powinny się znaleźć w organizerze

Podsumowując, uprzyjemnij sobie proces przewijania dziecka, używając organizera wyposażonego w:

  • torbę do przenoszenia akcesoriów i mobilnego przewijaka (to przydatne w trakcie podróży);
  • pieluszki, np. wielorazowe z bawełny lub bambusa,
  • podkłady i przewijaki,
  • krem ochronny do wrażliwej skóry dziecka ,
  • woreczki na pieluszki lub worki na mokre rzeczy.

W domu znajdź miejsce na pojemnik na akcesoria do przewijania. Niech wszystko ma swoje miejsce! W takich warunkach łatwiej znaleźć potrzebne w danym momencie przedmioty. Nie wystawiasz cierpliwości dziecka na próbę i cały proces trwa krócej. 

A jeśli masz pytania dotyczące oferty, odezwij się do nas, razem dobierzemy ofertę idealną dla Ciebie.