Wkłady do wanienki

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Wkłady do wanny dla niemowląt

Kąpiele dziecka to zawsze ogromne wyzwanie dla młodej mamy. Wanienka wypełniona wodą, śliskie podłoże, grymaszący i bardzo często przestraszony bobas… To wszystko generuje duży stres. Wkłady do wanny dla niemowląt pomogą go zniwelować, bo unikniesz nadmiernego poślizgu podczas kąpieli delikatnego małego szkraba. 

W ofercie przygotowaliśmy kilka rodzajów mat antypoślizgowych do wanienki. Wybierz model, który najbardziej Ci się spodoba i wykorzystaj go podczas codziennej pielęgnacji dziecka!

Mata antypoślizgowa do wanienki dla bezpieczeństwa dziecka

Mata antypoślizgowa to wanienki to prawdziwa i nieoceniona pomoc dla młodych rodziców podczas pierwszych tygodni i miesięcy z noworodkiem. 

Dzięki umieszczeniu maty w wanience, unikniesz poślizgu wewnątrz. Dziecko będzie miało stabilne podłoże, które sprawi, że kąpiel będzie przebiegała znacznie sprawniej. 

Zalety korzystania z maty antypoślizgowej do wanienki

  • Twarde podłoże wanny wyłożone miękką, gąbczastą strukturą maty daje większy komfort dziecku.
  • Antypoślizgowa silikonowa podkładka nie przesuwa się i daje maluchowi stabilne podłoże.
  • Dzięki temu, że dziecko nie przesuwa się wewnątrz wanienki, łatwiej uniknąć zachłyśnięcia się wodą lub zbyt głębokiego zanurzenia. 

Oczywiście korzystanie z maty antypoślizgowej nie zwalnia dorosłych z pełnej i uważnej opieki nad kąpiącym się maluszkiem! 

Zamów sprawdzone wkłady do wanienki 

Wkłady do wanienki dostępne w sklepie 7niebo to polskie produkty, wyprodukowane lokalnie i dbałością o każdy szczegół. 

Silikon użyty do produkcji nie zawiera ftalanów, a pianka otrzymała atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH).  

W zależności od potrzeb i oczekiwań wybierz:

  • silikonowe antypoślizgowe maty BabyOno z przylepcami, które przyklejają się do powierzchni wanny i utrzymują stabilną pozycję dziecka;
  • miękki wkład piankowy do wanny wyprofilowany tak, by główka dziecka znajdowała się wyżej niż nogi podczas kąpieli.

Z pomocą wkładów do wanienki kąpiel będzie odbywać się szybciej, sprawniej i bezpieczniej. Maluch otrzyma stabilne podłoże w wannie wypełnionej wodą i kąpiel przestanie być dla niego stresem.

W razie dodatkowych pytań dotyczących mat antypoślizgowych do wanienki, wykorzystaj zakładkę Kontakt i odezwij się do nas.