Termometry kąpielowe

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Termometry kąpielowe dla noworodków i niemowląt

Odpowiednia temperatura wody w kąpieli noworodka i niemowlęcia to bardzo ważna kwestia. Zbyt chłodna woda może powodować dyskomfort, zbyt ciepła natomiast podrażnienia, a nawet poparzenia. Dlatego tak istotne jest zaopatrzenie się termometry do wody, dzięki któremu zapewnimy maluchowi optymalną temperaturę kąpieli. 

Temperatura wody do kąpieli noworodka i niemowlaka

Choć wielu z nas ceni sobie chłodne lub gorące kąpiele, w przypadku noworodków i niemowląt sprawa nie jest uzależniona od ich preferencji. Optymalną temperaturą wody w kąpieli powinno być 37 stopni Celsjusza - temperatura ludzkiego ciała. W uszykowaniu odpowiedniej temperatury pomoże termometr do wody! 

Jaki termometr do wody dla noworodka wybrać?

  • Wybierając odpowiedni termometr kąpielowy dla noworodka należy przede wszystkim stawiać na sprawdzone marki. Dzięki temu unikniemy zakupu akcesorium, które błędnie wskaże temperaturę wody. 
  • Dodatkowym atutem będzie także czytelna skala temperatury, dzięki której z łatwością dokonasz pomiaru.  
  • Wybierz także termometr kąpielowy, do produkcji którego nie użyto rtęci. Takie akcesoria są o wiele bezpieczniejsze niż ich rtęciowe odpowiedniki. 

Termometry zwierzątka do kąpieli dla niemowląt i dzieci - nasza oferta

W naszej ofercie zgromadziliśmy termometry kąpielowe dla dzieci i niemowląt od marek takich jak BabyOno i Beaba. Są to akcesoria z możliwością zawieszenia w wanience, ale także unoszące się na wodzie. 

Dodatkowo podczas ich produkcji nie zastosowano rtęci, dlatego są bezpieczne w użytkowaniu od pierwszych dni życia maluszka. Dodatkowym udogodnieniem jest także dobrze uwidoczniona skala temperatury, która pozwala z dużą łatwością odczytać wynik pomiaru.

Oferowane przez nas termometry do wody dla niemowląt charakteryzują się także uroczymi wzorami, które rozładują napięcie w przypadku niechęci malucha do kąpieli. Czas Twojemu dziecku może umilić np.:

  • żyrafa,
  • szop pracz,
  • niedźwiadek, 
  • czy miś koala.

Ciekawym rozwiązaniem jest także mata kąpielowa z termometrem od Bo Jungle. Wbudowany termometr ostrzega, gdy temperatura przekracza optymalne 37 stopni Celsjusza, dzięki czemu chroni malucha przed poparzeniem. Dodatkowo pomaga uniknąć poślizgnięcia w kąpieli, a uroczy wzór żabki odciąga uwagę i zapewnia większy komfort maluchowi. 

Nie wiesz jaki termometr z naszej oferty wybrać? Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy!