Wanienki dla niemowląt

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Wanienki dla niemowląt i noworodków

Zachowanie odpowiedniej higieny maluszka jest jednym z najważniejszych wyzwań jakiemu muszą stawić czoła młodzi rodzice. Częstotliwość kąpieli i wybór akcesoriów bywa całkiem trudną decyzją - szczególnie jeśli chodzi o wybór odpowiedniej wanienki dla niemowląt

W naszej ofercie zebraliśmy tylko najlepsze wanienki od topowych producentów, którzy dbają nie tylko o bezpieczeństwo maluchów, ale także o ich komfort podczas kąpieli. 

Rodzaje wanienek niemowlęcych

W sklepie 7niebo zdecydowaliśmy się na różnorodność, aby zadowolić nawet najbardziej przeciwne kąpielom maluchy. Jakie wanienki niemowlęce przygotowaliśmy?

  • Wanienki składane - idealnie nadające się do małych mieszkań, czy w podróży dzięki oszczędności przestrzeni. Możliwość złożenia wanny nie jest jednak jedyną zaletą. Wanienki firm Sensillo i TitaniumBaby wykonane są z bezpiecznym dla niemowląt materiałów. 
  • Wanienki ze stojakiem, dzięki którym nie trzeba się schylać, a więc niemowlęca kąpiel staje się ułatwieniem także dla rodziców. 
  • Wanienki podróżne - dmuchane - zajmujące niewiele przestrzeni, miękkie i bardzo wygodne. Idealne również jako basenik do ochłody w cieplejsze dni.
  • Siedziska i leżaczki kąpielowe, które z powodzeniem można wstawić do wanny. Świetny wybór w przypadku starszych, już siadających dzieci.

Jaka wanienka dla noworodka będzie najlepsza?

Wanienka dla noworodka jest potrzebna już od pierwszych dni życia. Czym jednak kierować się podczas jej zakupu?

Wybierając wanienkę, zwróć uwagę przede wszystkim na:

  • wielkość - dostosuj ją do rozmiarów swojej pociechy. Zbyt mała będzie dla dziecka niewygodna, w zbyt dużej natomiast noworodek może się czuć wystarczająco komfortowo,
  • materiał wykonania - rynek oferuje przenajróżniejsze wanienki. Wybieraj jednak te, które zapewnią Twojemu maluchowi bezpieczeństwo podczas kąpieli,
  • udogodnienia - możliwość składania, interaktywność. Małe mieszkania zdecydowanie bardziej polubią się z wanienkami składanymi, a wanienki z zabawkami skutecznie odciągną uwagę malucha od kąpielowego rytuału, stymulując przy okazji jego rozwój.

Dodatki do wanienek dla niemowląt

Oprócz samych wanienek dla niemowląt warto również zaopatrzyć się w kąpielowe dodatki, takie jak:

  • ręczniki kąpielowe,
  • termometry kąpielowe,
  • myjki dla niemowląt.

Oferta naszego sklepu jest bardzo bogata i przystosowana zarówno dla najmłodszych jak i trochę starszych dzieci. Masz do nas pytania? Skontaktuj się z nami poprzez formularz.