Nakładki na sedes

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Nakładki na sedes dla dzieci

Nakładki na sedes dla dzieci to przydatne akcesoria, gdy Twój maluch zamierza opanować sztukę korzystania z “dorosłej” toalety. Ułatwiają proces nauki, usamodzielniają dziecko i na dodatek mają atrakcyjny design, który uprzyjemnia korzystanie. 

Poza nakładkami oferujemy również podesty, które przydają się w łazience i toalecie dla komfortu i wygody malucha. 

Co wybrać: nakładki na toaletę czy nocnik?

Często pojawia się pytanie, co wybrać, zanim dziecko nauczy się korzystać z sedesu: nakładkę na toaletę czy nocnik? 

Polecamy następujące rozwiązanie: na samym początku warto zainwestować w nocnik, który oswoi malucha z nowym zadaniem, jakim jest załatwianie się poza pieluszką. Później, gdy ta umiejętność zostanie opanowana, można wskoczyć na wyższy poziom trudności, czyli nałożyć na sedes nakładkę dla dziecka.   

Stopniowe przyzwyczajanie malucha do załatwiania potrzeb fizjologicznych poza pieluszką jest wielkim ułatwieniem dla rodziców i oczywiście także dziecka. Ogranicza to stres związany ze zmianami.

Nakładki na WC dla dzieci – czy warto?

Czy warto wyposażyć mieszkanie w nakładki na WC dla dzieci? Jak najbardziej! Wiemy, że proces odpieluchowywania jest czasochłonny, pracochłonny i wiąże się ze stresem rodziców i dziecka, dlatego warto go ułatwić. 

Rezygnacja najpierw z pieluszek na rzecz kolorowego i zgrabnego nocnika to pierwszy krok do sukcesu. Gdy maluch zacznie panować nad swoimi potrzebami fizjologicznymi i nauczy się poprawnie korzystać z nocnika, wtedy na arenę powinna wkroczyć nakładka na toaletę. 

Nakładka w połączeniu z podestem tworzy duet idealny

W sklepie 7niebo znajdziesz nakładki różnych marek z branży akcesoriów dziecięcych:

  • Bo Jungle to marka belgijska oferująca produkty klasy premium, w tym ergonomiczne nakładki na sedes dla dzieci.
  • Beaba, czyli francuski producent designerskich akcesoriów dla dzieci i rodziców. 
  • Tega Baby jest polską marką akcesoriów plastikowych i tekstylnych niezbędnych w dziecięcej wyprawce. 

Jeśli mowa o podestach, zaufaliśmy marce LUMA, której piękne, pastelowe stopnie łazienkowe skradły nasze serca. Uwielbiamy też ich dbałość o detal i funkcjonalność oraz bezpieczeństwo produktów.

Podest przydaje się zarówno w pobliżu sedesu, by dziecko mogło się na niego wspiąć, aby komfortowo skorzystać z toalety z nakładką, ale również jako stopień ułatwiający dostanie się do umywalki w celu umycia rączek. 

Jeśli podane informacje to za mało, skorzystaj z formularza kontaktowego, aby dowiedzieć się więcej. Chętnie doradzimy Ci w zakupach i wspólnie stworzymy dziecięcą wyprawkę!