Zabawki do piaskownicy

Pokazano 1-32 z 53 pozycji

Aktywne filtry

Zabawki do piaskownicy i na plażę

Zabawki do piaskownicy i zabawki na plażę to obowiązkowe wyposażenie dla rodziców i dziecka w sezonie wiosenno-letnim. Dzięki pięknym i funkcjonalnym zabawkom czas spędzony nad wodą lub na przydomowym placu zabaw będzie obfitował w świetną zabawę. 

Zobacz, jakie zabawki i zestawy zabawek polecamy w sklepie 7niebo. 

Zabawki na plażę idealne na wakacje

Zabawki na plażę i do piaskownicy to bardzo często ten sam zestaw zabawek, chociaż aby ułatwić Ci wybór, podzielimy nasza ofertę na dwie części. Teraz polecimy Ci te produkty, które najlepiej sprawdzą się nad wodą. 

  • Set plażowy marki Quut, czyli zestaw ringo oraz łopatka i foremka. Wszystkie elementy zapewnią świetną zabawę podczas plażowania. Zestaw Quut działa na dziecięcą wyobraźnię, pobudza kreatywność i wspiera rozwój motoryki małych rączek.

Zabawa nad wodą lub w domowej wannie też może zostać połączona z nauką. Zestawy kubeczków w różnych rozmiarach, które znajdziesz w naszym sklepie online to świetne gadżety dla dzieci. 

Dziecko może sprawdzać, czym różnią się kubeczki, analizować ich wielkość, na przykład przelewając wodę z jednego do drugiego. Wykorzystanie takich kubeczków na plaży pozwoli też na budowanie budowli z piasku.  

Zabawki do piaskownicy – zestawy 

Zabawki do piaskownicy dla dzieci to przede wszystkim kolorowe zestawy foremek i akcesoriów. Marki, które proponują interesujące zabawki do wykorzystania na placu zabaw, to:

  • Quut (belgijska marka tworząca piękne minimalistyczne modele zabawek)
  • B.Toys, czyli Best Toys to zabawki kanadyjskiego producenta.

Klasyczne zestawy do piaskownicy zawierają:

  • wiaderko,
  • grabki,
  • łopatkę,
  • foremki,
  • konewkę.

Z takim zestawem zabawa w piaskownicy lub na plaży będzie doskonała. Zapewni wiele godzin kreatywnej zabawy pobudzającej motorykę i wyobraźnię malucha. 

Różnego rodzaju foremki o fantazyjnych kształtach, składane zestawy zawierające grabki i łopatki to akcesoria, dzięki którym dziecko rozwija wiele przydatnych umiejętności. Uczy się logicznego myślenia, precyzyjnego chwytania oraz wymyślania i budowania konstrukcji.

Wszystkie te umiejętności na późniejszych etapach rozwoju będą przydatne lub staną się punktem wyjścia dla innych, bardziej skomplikowanych zadań, jakie pojawią się na drodze malucha.

Masz już wybrany zestaw dla dziecka? Jeśli nie, chętnie doradzimy Ci podczas zakupów!