BIBS COLOUR L

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Bibs Colour L

Bibs Colour L to uspokajające smoczki wykonane przez duńską firmę, które stały się prawdziwymi bestsellerami na rynku parentingowym. Rodzice cenią je za wysoką jakość, niezawodność i estetyczny design, który jest pełen uroku. 

Ponadto oferowane modele są niezwykle komfortowym dodatkiem w życiu każdego noworodka i niemowlaka, dlatego warto uzupełnić nimi dziecięcą wyprawkę. Zapraszamy do złożenia zamówienia na wybrane modele w atrakcyjnej cenie i poznania ich wszystkich zalet!

Smoczki Bibs Colour L – przyjaciel Twojego malucha

Smoczki Bibs Colour L to idealny towarzysz dla Twojego maluszka, zarówno podczas zasypiania, jak i w trakcie nowych i nieznanych sytuacji. Ich ssanie działa uspokajająco, niweluje stres i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. 

Oferowane modele wyróżniają się wieloma zaletami, gdyż przede wszystkim słyną z:

  • wysokiej jakości, 
  • naturalnego materiału wykonania 
  • i bezpieczeństwa użytkowania przez najmłodszych członków rodziny. 

Ponadto wyróżniają się estetycznym designem i funkcjonalnością, dzięki czemu spełniają wszelkie oczekiwania i potrzeby – zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Bibs Colour L – smoczki, które są komfortowym dodatkiem w życiu każdego dziecka

Smoczki Bibs Colour L są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu przypominają dziecku pierś mamy i zachęcają do odruchu ssania, jednocześnie wspierając prawidłową technikę i ułożenie języka. 

Wygodny kształt zapewnia najwyższy poziom komfortu maluchowi, a wykonanie z wielką starannością o detale sprawia, że użytkowanie smoczka Bibs Colour jest w pełni bezpieczne, czego dowodem są certyfikaty potwierdzające spełnianie wymaganych norm. Modele te są elastyczne, a specjalne otworki umożliwiają dziecku łatwiejsze oddychanie.

Smoczki Bibs Colour L – do wyboru, do koloru

Oferowane smoczki Bibs Colour L to modele w największym rozmiarze z całej gamy (zalecane powyżej 18. miesiąca życia), które są dostępne w wielu kolorach do wyboru. Możesz zdecydować się na pastelowe lub stonowane warianty bądź też w zupełnie szalonych i rzucających się w oczy kolorach. Wszystkie z nich cieszą się doskonałą opinią i są polecane przez specjalistów.