Kaski na rower i hulajnogę

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Kaski rowerowe dla dzieci, kaski na hulajnogę

Codziennie dbasz o zdrowy rozwój dziecka i jego bezpieczeństwo w różnych życiowych sytuacjach. Skoro tu jesteś, chcesz zadbać również o komfort dziecka i ochronę jego głowy podczas wycieczek rowerowych. 

Kaski rowerowe dla dzieci nie są obowiązkowe, ale warto pamiętać o tym, że upadek z roweru lub inna nieprzyjemna sytuacja może zakończyć się nawet tragicznie. Podobnie z innymi pojazdami, dlatego oferujemy kaski na hulajnogę dla dzieci, które zapewnią bezpieczeństwo maluchom. 

Kaski rowerowe dla dzieci: postaw na ochronę głowy

Kask rowerowy dziecięcy powinien być obowiązkowym zakupem, gdy planujesz rozpocząć z dzieckiem naukę jazdy na rowerze. Początki bywają trudne i zdarzają się upadki. Później, gdy dziecko się ośmieli, może nieco przecenić swoje możliwości, zanadto przyspieszyć lub nie zauważyć przeszkody. 

Kask rowerowy lub kask na hulajnogę jest wówczas niezbędny. 

Co ważne, warto zakładać dziecku kask nawet wtedy, gdy podróżuje z Tobą jednym rowerem, ale w foteliku. Dzięki temu masz pewność, że jeśli na Waszej drodze wydarzy się jakaś nieprzewidziana sytuacja, głowa dziecka będzie chroniona. 

Kaski na hulajnogę dla dzieci: jak wybrać?

Kask rowerowy lub kask na hulajnogę dla dzieci wybieraj podobnie jak kask dla siebie:

  • Zwróć uwagę na masę kasku. Dobrze, aby nie był zbyt ciężki i nie sprawiał dyskomfortu podczas noszenia.
  • Rozmiar ma znaczenie, bo zbyt duży nie da wystarczającej ochrony, a zbyt mały będzie niewygodny.
  • Walory estetyczne są ważne dla malucha, dlatego w ofercie naszego sklepu 7niebo możesz przebierać wśród kasków w pastelowych kolorach. 

Kaski dla dzieci są najczęściej regulowane, bo jak wiadomo, maluchy rosną jak na drożdżach! Dzięki regulacji nie musisz co sezon kupować nowego kasku. 

Wybierając kask dla dziecka, sprawdzaj, ile znajduje się w nim wywietrzników, czy są zabezpieczone moskitierą oraz jak zapiąć produkt.

Te wszystkie elementy mają znaczenie, szczególnie że na rowerze spędza się nieraz kilka godzin, a warunki na drodze są różne. Dlatego tak ważna jest wygoda!

Kaski rowerowe dla dzieci różnych marek

Przygotowaliśmy kaski sprawdzonych marek:

  • SCOTANDRIDE
  • SUNBABY
  • JANOD

Modele występują w różnych rozmiarach, które dokładnie opisujemy w karcie danego produktu. Kask dobierasz, mierząc obwód głowy dziecka.

Zapięcia są albo magnetyczne, albo mają zatrzaski. Zależy od Ciebie, która opcja wydaje Ci się dogodniejsza lub która lepiej sprawdzi się w przypadku Twojego dziecka. Jego komfort jest najważniejszy! 

Masz już wybrany kask? Zamów go online i czekaj na przesyłkę, a jeśli masz pytania, zadaj je w wiadomości. Z przyjemnością doradzamy w zakupach!