Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Poduszki redukcyjne do spacerówki

Poduszki redukcyjne do spacerówki to must have, gdy wnętrze wózka jest zbyt duże dla niemowlęcia. Wiadomo jednak, że maluchy potrafią być bardzo konsekwentne i uparte w swoich oczekiwaniach i pragnieniach, prawda? 

Wtedy prezentują swoją niechęć do gondoli czy głębokiego wózka, siadają samodzielnie i oczekują zmiany środka transportu. Okazuje się jednak, że dziecko jest zbyt drobne, by wygodnie przebywać w spacerówce. Chwieje się, obija o boki wózka podczas snu itp. Poduszka redukcyjna do wózka spacerowego to rozwiązanie w takiej sytuacji. 

Poduszka redukcyjna do spacerówki: zalety produktu

Jeśli scena opisana wyżej brzmi jak wyjęta z Twojej rzeczywistości, pewnie stoisz właśnie przed zakupem poduszki redukcyjnej do wózka spacerowego. Na szczęście w sklepie 7niebo przygotowaliśmy całkiem pokaźną ofertę takich modeli. 

Poduszki redukcyjne do wózka są niezbędne dla spokoju Twojego i dziecka. Wpływają zarówno na komfort jazdy jak i bezpieczeństwo pasażera w wózku. 

Dlaczego warto mieć poduszkę redukcyjną do wózka?

  • Gdy dziecko jest zbyt małe na spacerówkę, ale koniecznie chce poruszać się właśnie tak, niezbędne jest zredukowanie miejsca wewnątrz wózka. Poduszki redukcyjne sprawdzają się właśnie w takiej sytuacji. Sprawiają, że przestrzeń w wózku jest dopasowana do gabarytu dziecka.
  • Komfort malca jest bardzo istotny. Spacer ma być przyjemnością, rozrywką, a także okazją do drzemki na świeżym powietrzu. Drzemka może nie dojść do skutku, jeśli niemowlę cały czas przechyla się na boki, bo jest zbyt drobne na obszerną spacerówkę. 
  • Co więcej, miła w dotyku i miękka poduszka redukcyjna niweluje liczbę i moc drgań wewnątrz wózka. Maluchowi jest wygodniej i przyjemniej podczas spacerów, a drzemki nie są przerywane niekomfortowym wjeżdżaniem w głębokie dziury na chodniku. 

Podsumowując zalety produktu: poduszka redukcyjna do wózka zmniejsza ryzyko wystąpienia urazów kręgosłupa u dzieci. Jest to szczególnie ważne, ponieważ dzieci są bardziej podatne na tego typu urazy. Poduszka redukcyjna także zwiększa komfort jazdy dla dziecka.

Poduszka redukcyjna BEZTROSKA: czy to dobry wybór?

W naszej ofercie znajdziesz poduszki redukcyjne polskiej marki BEZTROSKA. To producent wysokogatunkowych i wysokojakościowych akcesoriów dla dzieci młodszych i starszych. Dzięki produktom marki możesz wyposażyć niemowlęcą wyprawkę w piękne i potrzebne elementy. 

Poduszki do spacerówki marki BEZTROSKA zostały opracowane tak, by dawać jak największą stabilizację pozycji dziecka w wózku oraz tak, by udało Ci się z łatwością dobrać wzór tkaniny do całości wyprawki. 

Pastelowe, stonowane kolory i delikatne wzory poduszek redukcyjnych BEZTROSKA świetnie sprawdzają się w spacerówce. Sprzyjają relaksowi i wyciszeniu podczas popołudniowej drzemki. Wspierają rozwijający się układ kostny i zwiększają komfort podróży. Wypróbuj jej możliwości ze swoim maluchem!

Jeśli masz pytania dotyczące oferty sklepu 7niebo, chcesz dowiedzieć się więcej o poduszkach redukcyjnych lub innych akcesoriach do wózków, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci w zakupach!