Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Poduszki redukcyjne do spacerówki

Poduszki redukcyjne do spacerówki to must have, gdy wnętrze wózka jest zbyt duże dla niemowlęcia. Wiadomo jednak, że maluchy potrafią być bardzo konsekwentne i uparte w swoich oczekiwaniach i pragnieniach, prawda? 

Wtedy prezentują swoją niechęć do gondoli czy głębokiego wózka, siadają samodzielnie i oczekują zmiany środka transportu. Okazuje się jednak, że dziecko jest zbyt drobne, by wygodnie przebywać w spacerówce. Chwieje się, obija o boki wózka podczas snu itp. Poduszka redukcyjna do wózka spacerowego to rozwiązanie w takiej sytuacji. 

Poduszka redukcyjna do spacerówki: zalety produktu

Jeśli scena opisana wyżej brzmi jak wyjęta z Twojej rzeczywistości, pewnie stoisz właśnie przed zakupem poduszki redukcyjnej do wózka spacerowego. Na szczęście w sklepie 7niebo przygotowaliśmy całkiem pokaźną ofertę takich modeli. 

Poduszki redukcyjne do wózka są niezbędne dla spokoju Twojego i dziecka. Wpływają zarówno na komfort jazdy jak i bezpieczeństwo pasażera w wózku. 

Dlaczego warto mieć poduszkę redukcyjną do wózka?

  • Gdy dziecko jest zbyt małe na spacerówkę, ale koniecznie chce poruszać się właśnie tak, niezbędne jest zredukowanie miejsca wewnątrz wózka. Poduszki redukcyjne sprawdzają się właśnie w takiej sytuacji. Sprawiają, że przestrzeń w wózku jest dopasowana do gabarytu dziecka.
  • Komfort malca jest bardzo istotny. Spacer ma być przyjemnością, rozrywką, a także okazją do drzemki na świeżym powietrzu. Drzemka może nie dojść do skutku, jeśli niemowlę cały czas przechyla się na boki, bo jest zbyt drobne na obszerną spacerówkę. 
  • Co więcej, miła w dotyku i miękka poduszka redukcyjna niweluje liczbę i moc drgań wewnątrz wózka. Maluchowi jest wygodniej i przyjemniej podczas spacerów, a drzemki nie są przerywane niekomfortowym wjeżdżaniem w głębokie dziury na chodniku. 

Podsumowując zalety produktu: poduszka redukcyjna do wózka zmniejsza ryzyko wystąpienia urazów kręgosłupa u dzieci. Jest to szczególnie ważne, ponieważ dzieci są bardziej podatne na tego typu urazy. Poduszka redukcyjna także zwiększa komfort jazdy dla dziecka.

Poduszka redukcyjna BEZTROSKA: czy to dobry wybór?

W naszej ofercie znajdziesz poduszki redukcyjne polskiej marki BEZTROSKA. To producent wysokogatunkowych i wysokojakościowych akcesoriów dla dzieci młodszych i starszych. Dzięki produktom marki możesz wyposażyć niemowlęcą wyprawkę w piękne i potrzebne elementy. 

Poduszki do spacerówki marki BEZTROSKA zostały opracowane tak, by dawać jak największą stabilizację pozycji dziecka w wózku oraz tak, by udało Ci się z łatwością dobrać wzór tkaniny do całości wyprawki. 

Pastelowe, stonowane kolory i delikatne wzory poduszek redukcyjnych BEZTROSKA świetnie sprawdzają się w spacerówce. Sprzyjają relaksowi i wyciszeniu podczas popołudniowej drzemki. Wspierają rozwijający się układ kostny i zwiększają komfort podróży. Wypróbuj jej możliwości ze swoim maluchem!

Jeśli masz pytania dotyczące oferty sklepu 7niebo, chcesz dowiedzieć się więcej o poduszkach redukcyjnych lub innych akcesoriach do wózków, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci w zakupach!