BIBS SUPREME M

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Bibs Supreme M

Czy znasz już rewolucyjne smoczki które zdobyły serca rodziców na całym świecie? Mamy przyjemność przedstawić Ci Bibs Supreme w rozmiarze M – smoczek uspokajający wykonany z naturalnego kauczuku. Ten niezwykły produkt został stworzony specjalnie dla maluszków, aby zapewnić im maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Smoczek Bibs Supreme M dla komfortu rodziców i bezpieczeństwa dzieci

Smoczek Bibs M to idealne rozwiązanie dla wymagających rodziców, którzy szukają czegoś więcej niż tylko zwykłego smoczka. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom ten kauczukowy smoczek gwarantuje doskonałe dopasowanie do ust dziecka oraz łagodzenie bólu podczas ząbkowania.

Smoczki w rozmiarze M z kolekcji Supreme charakteryzują się szczególnymi właściwościami:

  • Produkty marki Bibs to produkty antyalergiczne i bezpieczne dla wrażliwych dzieci.
  • Smoczki Bibs M z kolekcji Supreme nie zawierają ftalanów, BPA ani PVC. Są w pełni zgodne z wymogami UE.
  • Smoczek wykonano z kauczuku Hevea, a osłonkę  z polipropylenu (PP).
  • Oferta Bibs Supreme występuje w pastelowych kolorach, które z łatwością dopasujesz do wyprawki (np. Baby Blue, Vanilia czy Haze). 
  • Design smoczków z kolekcji Supreme to duńska myśl projektowa, która przyciąga uwagę zarówno najmłodszych jak i dorosłych. 
  • Smoczki w rozmiarze M są przeznaczone dla dzieci od 6. miesiąca życia.

Uspokajający kauczuk Hevea, z którego wykonano smoczki, pochodzi z drzew kauczukowca brazylijskiego. Z tego samego drzewa powstaje tworzywo lateksowe. 

Dlaczego smoczki Bibs M z kolekcji Supreme są tak rewolucyjne?

Być może zastanawiasz się, skąd tak wielka popularność smoczków z kolekcji Supreme? 

Zostały wyprodukowane z organicznego kauczuku. Surowiec, jakim jest kauczuk Hevea, to naturalny materiał bezpieczny dla delikatnej skóry niemowląt. 

Smoczki są wykonane z dbałością o szczegóły, dzięki czemu dzieci używają ich bez problemu. Ergonomiczny kształt smoczka przypominający tarczę umożliwia swobodne oddychanie podczas ssania. 

Neonatolodzy współpracujący z producentem opracowali najkorzystniejszy kształt smoczka na tym etapie rozwoju maluszka. Dzięki temu, wybierając smoczki Bibs Supreme, decydujesz się na wysokiej jakości i bezpieczny produkt dla swojej pociechy.  

Smoczki mają idealną twardość. Są wytrzymałe, ale jednocześnie elastyczne. Ich wysoka funkcjonalność została doceniona przez rodziców i ich pociechy. 

Bibs Supreme to smoczki uspokajające zapewniające wygodę użytkowania przez noworodki od 6. miesiąca życia. 

Dokładne informacje o wymiarach smoczków M znajdziesz w opisie każdego produktu. Umieściliśmy tam też wskazówki dotyczące pierwszych i kolejnych użyć smoczka Hevea.