Filtrowanie

Cena

  • 3,00 zł - 99,00 zł

Dostępność

Producent

Pieluszki

Pokazano 1-32 z 115 pozycji

Aktywne filtry

Pieluszki wielorazowe

Po latach używania przez nasze matki i babcie pieluch tetrowych, zachłysnęliśmy się jednorazowymi kolorowymi pieluszkami dla dzieci. Dzisiaj wiemy, że korzystanie wyłącznie z jednorazówek nie jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Dlatego zdecyduj się na pieluszki wielorazowe, jakie zebraliśmy w ofercie. 

Są równie atrakcyjne wizualnie jak jednorazowe, ale mają także wiele zalet, o których nie wszyscy pamiętają. Przypomnijmy, dlaczego warto przerzucić się na wielorazówki!

Pieluszki – czy warto wybrać wielorazowe?

Pieluszki to nieodłączny element dziecięcej wyprawki. Przyszli rodzice stoją przed szerokim wyborem reklamowanych “pampersów”. W telewizji czy innych mediach przeważają reklamy jednorazówek. Cieszymy się, że coraz więcej młodych mam i ojców wybiera wielorazowe pieluszki.

Dlaczego warto wybrać pieluszki wielorazowe?

  • Wielorazówki to ekologiczne rozwiązanie. Każde przewinięcie maluszka jednorazową pieluszką generuje ogrom śmieci. Możesz zmniejszyć ilość odpadów dzięki stosowaniu pieluch wielorazowych. 
  • Wbrew pozorom wielorazówki to także ulga dla portfela! Rzeczywiście, pieluchy wielorazowe są droższe, przeliczając na sztukę. Ale zwróć uwagę, że kupujesz je raz, a korzystasz z nich wielokrotnie. Często młodsze dzieci używają wielorazówek po rodzeństwie, dzięki czemu podczas kolejnej ciąży ograniczasz wydatki na wyprawkę.
  • Wielorazówki są bezpieczniejsze dla skóry dziecka. Rzadko powodują odparzenia czy alergie skórne. To Ty je pierzesz, dzięki czemu wiesz, jakich detergentów używasz, co sprawia, że skóra Twojego dziecka jest bezpieczna i zadbana.

Pieluszki wielorazowe w różnych rodzajach

W ofercie zebraliśmy pieluszki wielorazowe w różnych rodzajach. Poniżej prezentujemy kilka z nich:

  • Pieluszki tetrowe 60x80 cm Lux Sensillo 20 szt., czyli klasyczne pieluszki do pielęgnacji niemowląt. Mają świetny skład – 100% bawełny, co sprawia, że są wysoko chłonne. Dzięki temu zapewniają komfort dziecku i wygodę mamie.
  • Lullalove oferuje zestaw pieluch flanelowych, które szybko zdobędą Twoje uznanie. Są nieocenione w wielu sytuacjach: jako podkład, podczas pieluchowania oraz ulewania. Bawełniany skład i możliwość prania w wysokiej temperaturze są dodatkowym atutem. Dzięki temu pieluchy są bezpieczne dla skóry maluszka.

Wielorazowe pieluszki w pielęgnacji dziecka

Wielorazowe pieluszki są wyjątkowo przydatne w codziennej pielęgnacji dziecka. Mogą służyć do przewijania, mycia, wycierania, a nawet przytulania. 

Są nie tylko funkcjonalne, ale także piękne. Mistrzostwo w zakresie projektowania wielorazówek osiągnęła polska marka ColorStories. Ich bambusowe, ekologiczne muślinowe pieluszki nie dość, że są bezpieczne dla skóry, to na dodatek cieszą oko maluszka i jego mamy.

Z kolei marka Bim Bla zadbała o to, by ich pieluszki wielorazowe były równie wielofunkcyjne. Nie tylko świetnie chłoną, ale również mają dołączony gryzak, dzięki czemu bobas może uśmierzyć nieprzyjemne odczucia podczas ząbkowania i jednocześnie przytulać ukochaną pieluszkę. Sprawia to, że maluch się relaksuje oraz ćwiczy motorykę, ściskając gryzak.

Sprawdź pełną ofertę pieluszek wielorazowych i wybierz te, które najbardziej przydadzą się w Twojej wyprawce. W razie pytań zachęcamy do kontaktu poprzez formularz.