Przytulanki

Pokazano 1-32 z 159 pozycji

Aktywne filtry

Urocze przytulanki dla niemowląt

Jednym z nieodłącznych elementów dzieciństwa jest miła w dotyku i mięciutka przytulanka. Dla dziecka to często wierny przyjaciel, który towarzyszy mu każdego dnia podczas zabawy, snu, a także w trakcie posiłku i na spacerze. Z tych powodów warto zadbać o to, żeby przytulanka dla niemowlaka była nie tylko wyjątkowa, ale także bezpieczna w użytku. Idealne propozycje znajdziesz w ofercie 7niebo.

Przytulanki dla niemowląt: bezpieczne i niepowtarzalne

Oferujemy przytulanki dla dzieci, które zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów dopuszczonych do bezpiecznego użytkowania przez najmłodszych. Są one niezwykle delikatne w dotyku, a przy tym mięciutkie. Dlatego przytulanie się do naszych misiów jest prawdziwą przyjemnością.

Wszystkie elementy przytulanek, takie jak pozytywki czy oczka, zostały wyszyte lub przymocowane z należytą starannością. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że maluszek przez przypadek połknie jakąś małą część.

Wyjątkowe przytulanki dla dzieci – idealne na każdą okazję

Nasze przytulanki dla niemowląt mają bardzo uroczy design. Znajdziesz tutaj m.in.:

  • słodkie króliczki, 
  • fantastyczne zwierzątka, np. kaczuszki lub ośmiorniczki,
  • tradycyjne misie.

Każda nasza propozycja doskonale sprawdzi się nie tylko jako pierwszy upominek dla maluszka, ale także jako prezent na chrzest, dzień dziecka, święta czy urodziny. 

Śliczna przytulanka z pewnością wywoła uśmiech na twarzy pociechy i od razu stanie się wiernym towarzyszem zabaw oraz drzemek. Skorzystaj z naszej oferty i znajdź idealnego misia dla swojej kruszyny!