Huśtawki

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Domowe huśtawki dla dziecka do pokoju 

Uzupełnieniem wystroju pokoju dziecięcego mogą być domowe huśtawki dziecięce do podwieszenia. Takie huśtawki są uroczą ozdobą, a jednocześnie mają wiele zalet, które docenią zarówno maluchy, jak i rodzice. 

Poznaj huśtawki dziecięce dostępne w naszej ofercie! Sprawdź, jak uprzyjemnią wspólny czas spędzany z dzieckiem i jakie korzyści wniosą do Waszego domu. 

Zalety domowej huśtawki dla dziecka

Domowa huśtawka dla dziecka ma wiele zalet, o których warto wspomnieć:

  • Pozwala na urozmaicenie codziennych zabaw z maluchem. Do szeregu gier i zabaw, jakie wykorzystujesz podczas stymulowania rozwoju dziecka, możesz dołączyć bujanie na huśtawce. Dziecko siedzące na siedzisku poznaje świat z innej perspektywy, a Ty wspomagasz jego rozwój.
  • Rytmiczne huśtanie wpływa na dziecko i jego postawę. Wygodne siedzisko pomaga bobasowi w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała, a bujanie huśtawki działa na rozwój ruchowy dziecka i utrzymywanie równowagi. 
  • Dobrej jakości huśtawka domowa jest bezpiecznym i stabilnym gadżetem do zabawy. Nie tylko wspiera rozwój ruchowy dziecka i zmysł równowagi, ale jest też pięknym i bezpiecznym akcesorium.

Huśtawki domowe w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz dziecięce huśtawki domowe od Baby Steps. Są to wysokiej jakości akcesoria do pokoju dziecięcego lub ogrodu o uroczym designie.

Huśtawki od Baby Steps są drewniane, liny wykonano z bawełny, a miękkie i wygodne siedzisko zostało wykończone pikowanym velvetem z dzianiny. Velvet występuje w wielu kolorach, które dopasujesz do wnętrza, a doszyte detale w kształcie zwierzęcych uszek zachwycą każdego malucha i zachęca do korzystania z atrakcji. 

Sprawdź pastelowe odcienie siedzisk, jakie oferujemy: beżowy, kremowy, różowy, granatowy… Do wyboru do koloru. Dopasuj odcień do upodobań Twojego dziecka, jego charakteru i wystroju pokoiku. 

Producent przewiduje maksymalne 20 kg obciążenie huśtawki. Co ważne, jest ona przeznaczona dla dzieci po ukończeniu 6 miesiąca życia. 

Dziecko podczas korzystania z huśtawki musi pozostawać pod opieką rodzica! Mimo że siedzisko jest stabilne i bezpieczne, wiesz, że dzieci mają wiele szalonych i nie zawsze dobrych pomysłów. Pamiętaj więc o pilnowaniu malucha podczas zabawy.

Huśtawka do pokoju dla dzieci – jaką wybrać?

Wybór huśtawki do pokoju dla dziecka to poważna sprawa. To decyzja na kilka ładnych lat, podczas których będzie używana przez naszego malucha. Warto więc zastanowić się nad tym, czy dana huśtawka na pewno będzie Wam odpowiadać.

W naszej ofercie prezentujemy huśtawki od Baby Steps. To przepiękne, dekoracyjne huśtawki, które spełniają wymogi bezpieczeństwa i są uzupełnieniem wystroju dziecięcego wnętrza. 

Podwieszane huśtawki dla dzieci zazwyczaj mają maksymalne obciążenie do 20 kg i tej wartości nie należy przekraczać. Dzięki temu zabawa będzie bezpieczna, a huśtawka będzie spełniać swoją funkcję. 

Kupując huśtawkę, sprawdź, czy długość lin odpowiada Twoim potrzebom. Oferowane przez nas huśtawki mają liny o standardowej długości 2,5 m. Upewnij się też, że w pokoju dziecięcym (lub ogrodzie!) masz wystarczającą ilość miejsca, żeby huśtawka mogła swobodnie działać.