Baloniki

Pokazano 1-32 z 181 pozycji

Aktywne filtry

Baloniki urodzinowe dla dzieci

Szykuje się wielkie przyjęcie Twojego dziecka? Przydadzą Wam się baloniki urodzinowe! Udekorujesz z nimi mieszkanie, pokój lub salę, w której zaplanowaliście imprezę. Mamy też baloniki dla dzieci na inne okazje niż urodziny, a także baloniki na baby shower i inne wydarzenia. Pozwól, że szczegółowo przedstawimy Ci naszą ofertę.

Baloniki na każdą okazję

Mamy baloniki na różne okazje, na przykład na:

 • baby shower;
 • przywitanie świeżo upieczonej mamy w domu.

Może wybierzesz balon foliowy do napełnienia helem? Dzięki temu tak przygotowana dekoracja będzie uroczo unosić się w powietrzu w oczekiwaniu na gości.

W ofercie sklepu 7niebo znajdziesz klasyczne modele baloników (okrągłe lub w kształcie łezki), ale także warianty niestandardowe.

Wybierz:

 • balony łezki (6 sztuk w opakowaniu) z napisem "It's a boy", jeśli spodziewacie się synka lub z napisem "It's a girl", jeśli czekacie na córkę;
 • okrągłe balony "Welcome baby", by przywitać małego człowieka na pokładzie;
 • do wyboru masz również foliowe balony z nadrukami z najpopularniejszych bajek – to bardzo urokliwe;
 • może zestaw 6 szt. klasycznych błękitnych balonów z nadrukiem w kształcie małych stópek? Są urocze i dopełnią imprezowe dekoracje;
 • jeśli chcesz zrobić efekt wow na gościach, wybierz połyskujące foliowe balony w kształcie napisu "girl" albo "boy", by podkreślić, na kogo czekacie!

Dla najefektowniejszego wykończenia dekoracji, wypełnij balony helem. Dzięki temu będą się unosić aż pod sam sufit.

Polecamy też balony "Boy or girl?" wypełnione konfetti w różowym lub niebieskim kolorze. Idealne na imprezę, gdy chcecie podzielić się z bliskimi informacją o płci maluszka. Balon po pęknięciu efektownie wyrzuca z siebie drobinki w odpowiednim kolorze. 

Baloniki dla dzieci na przyjęcia urodzinowe

Każde urodziny Twojego malucha są powodem do hucznego świętowania! A czym byłaby impreza, gdyby nie została dopełniona dekoracjami? 

Dlatego oferujemy foliowe balony na urodziny w różnych wariantach. Dzięki temu znajdziesz model, który odpowiada estetyce przyjęcia i preferencjom Twojego szkraba!

 • Balony gwiazdki to neutralne propozycje na czas zabawy z każdej okazji. Wybierz najbardziej pasujący kolor i wykorzystaj je podczas ozdabiania dziecięcego pokoju;
 • Klasyczne cyferki to zawsze świetny pomysł! Wskazują jasno, które urodziny świętujecie, co świetnie sprawdzi się podczas przeglądania zdjęć po latach!
 • Zestawy balonów na urodziny (cyfra plus standardowe balony łezki) to oryginalne dekoracje na imprezę urodzinową. Zwróć uwagę na detale (np. nadruki na folii); 
 • Girlandy z balonów w kształcie napisu "Happy birthday" czy "Love" sprawdzają się zawsze w takich okolicznościach. Są kolorowe i wykończone wzorami, które nawiązują do świątecznego nastroju

Sprawdź też balony kryształowe, wypełnione konfetti i pozostałe. Możesz postawić na klasykę i gładkie foliowe wykończenia lub postaci z bajek lub napisy. 

Dobierz balony do charakteru zabawy i przyjęcia. Jeśli Twoje dziecko uwielbia Świnkę Peppę, możesz zamówić balon z jej podobizną. Dzięki temu impreza będzie jeszcze lepsza. 

Wszystko zależy od Ciebie, Twojego malucha i Waszych potrzeb!

Balony możesz wypełnić powietrzem lub wykorzystać hel, aby unosiły się pod sufit. Co wybierzesz?

Jeśli masz pytania dotyczące oferty balonów urodzinowych i innych zabawek oraz akcesoriów, odezwij się. Doradzimy Ci w zakupach i wybierzemy najpiękniejsze ozdoby na imprezy i urodziny.