Beaba Kubeczek Ewolucyjny Treningowy 3 w 1 Old Pink

57,00 zł

BEABA bidon treningowy ewolucyjny 3w1

Produkt dostępny w naszym magazynie! Szybka wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

Kubeczek Ewolucyjny Treningowy 3 w 1 Old Pink 4 M+, Beaba

Skalowalny kubek do nauki 3 w 1uznanej na całym świecie marki Beaba: butelka, butelka wody (bidon) i szklanka (kubek).

Pierwsza funkcja butelki treningowej to regulacja powietrza w celu ułatwienia karmienia piersią i ograniczenia kolki niemowląt. Funkcja butelki - bidonu: wspomaga dziecko w przejściu z butelki do szklanki.

Kubeczek ewolucyjny może być używany przez maluchy już od 4. miesiąca życia. Ma ergonomiczny kształt i dwa zaokrąglone boczne uchwyty, wygodne dla małych rączek, które ułatwiają samodzielne stabilne trzymanie naczynka. W zestawie znajduje się silikonowy smoczek z antykolkowym odpowietrzeniem oraz składany ustnik-niekapek dla starszych dzieci. Każda z końcówek ma własną nakrętkę dla ich wygodnego i higienicznego wymieniania. W komplecie jest również bezpieczne i szczelne transparentne wieczko do smoczka. To idealny ewolucyjny kubeczek do stopniowej nauki samodzielnego picia. Na ostatnim etapie nauki picia - z otwartego kubka, kubeczek może być bowiem używany bez żadnej nakładki. Ma optymalną pojemność 150 ml. Antypoślizgowe wykończenie od spodu sprawia, że kubeczek jest stabilny i dobrze trzyma się stołu.

Kolor: róż + biały + jasny szary

Do tego produktu dobierz inny produkt Beaba w tej samej lub zbliżonej gamie kolorystycznej.

  • Wiek: 4 m+
  • Materiał: BPA free
  • Wymiary: 123 x 83 x 77 mm
  • Waga: 65 gr
  • Pojemność: 150 ml

Beaba powstała w 1989 roku, aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Jej celem jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i najskuteczniej ułatwiających życie, rozwiązań. Mamy na całym świecie uwielbiają Beaba właśnie za to, że je rozumie, a także za nowoczesny design i modne, stonowane kolory.

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2021-03-03
Nowy produkt

Zobacz także