7niebo.pl

Praktyczne prezenty na baby shower

Wybór idealnego prezentu na baby shower może być trudny. Oczywiście fajnie jest podarować przyszłej mamie rzeczy, które są w jej guście i których będzie używała z przyjemnością. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze pomysły!

Kojące dźwięki

Oczekujący na dziecko rodzice nie zastanawiają się wiele nad tym, jak mało będą spać i jak brak snu wpłynie na ich samopoczucie. Jeszcze nie wiedzą, że posiadanie produktu, który może pomóc noworodkowi lepie spać w nocy jest darem wprost z niebios! Każda zabawka emitująca biały szum to wspaniały prezent na baby shower.

ALILO HONEY BUNNY

Alilo to innowacyjne interaktywne zabawki edukacyjne dla dzieci. Króliczki mogą śpiewać piosenki, opowiadać bajki, nagrywać Twój głos i odtwarzać go, a także wspaniale sprawdzają się jako lampka nocna, odtwarzacz MP3, dyktafon lub pomoc dydaktyczna.

MISIE I KRÓLICZKI MOONIE

Szumiące króliczki lub misie z lampką nocną. Uspokajające dźwięki zostały dobrane na podstawie badań pediatrycznych. Delikatne szumy MOONIE przypominają dziecku warunki z brzucha mamy.

OŚMIORNICA Z ODGŁOSAMI PRENATALNYMI

Przytulanka kontrastowa emituje dźwięki prenatalne, które maluch słyszał będąc jeszcze w Twoim brzuchu. Bicie serca mamy, szum wód płodowych wpływają na niemowlaka uspokajająco i relaksująco. Dzięki dźwiękom prenatalnym niemowlę lepiej się rozwija, jest spokojniejsze oraz łatwiej i szybciej zasypia.

Akcesoria do wózka i łóżeczka

Popularnym podarunkiem na baby shower są również różnorodne akcesoria do wózka lub łóżeczka. Ładne, miłe w dotyku, antyalergiczne komplety pościeli z pewnością zapewnią komfort i spokojny sen maluchowi i ucieszą nie jedną Mamę.

POŚCIEL BAMBUSOWA

Warto zwrócić uwagę na pościele bambusowe. Największym atutem kołdry bambusowej dla dzieci jest fakt, że jest to materiał w pełni naturalny, a co za tym idzie ekologiczny. Dziecko bez obaw może przytulać się do kołdry, a nawet brać ją do buźki bez narażenia na kontakt ze szkodliwymi substancjami.

MATY KONSTRASTOWE

Od pierwszych chwil życia wzrok dziecka jest jego najsłabiej rozwiniętym zmysłem. Obraz, jaki dostrzega, jest niewyraźny i pozbawiony kolorów. Badania dowodzą, że w pierwszych miesiącach życia najlepiej widzi duże wzory i wyraziste, kontrastowe połączenia kolorystyczne, takie jak biały i czarny. Kontrastowa maty są miejscem, na którym maluszek może rozwijać i udoskonalać m.in. takie zdolności motoryczne jak sięganie po zabawki, chwytanie zabawek, unoszenie nóżek, leżenie na brzuszku, czy obroty. 

PRZYTULANKA NA KOLKĘ MRB

Termofor – zabawka sensoryczna z wkładem solnym. Sposób na kolkę oraz zabawka sensoryczna w jednym. Sekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się maksymalnie do temperatury 54 stopni Celsjusza. Dzięki kieszeni izolacyjnej znajdującej się na plecach MR B, temperatura utrzymuje się do godziny (czas zależny jest od temperatury otoczenia). Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! 

ZESTAW PREZENTOWY LITTLE GOOSE

Zestaw prezentowy Little Goose od Little Dutch to doskonały pomysł na prezent z okazji babyshower czy urodzin. Piękne pudełeczko zawiera zestaw ulubionych miękkich produktów z kolekcji Little Goose, do spania, przytulania i zabawy. W zestawie znajduje się mięciutka przytulanka gąską, przytulaczek oraz leciutka grzechotka, idealna do chwytania dla małych rączek. Wszystko wykonane z delikatnych, najwyższej jakości, bezpiecznych materiałów w pięknej kolorystyce, zapakowane w piękne pudełko idealnie na prezent.