7niebo.pl

Jellycat tworzy rzeczy, które ludzie pamiętają

https://7niebo.pl/szukaj?controller=search&s=jellycat

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w 7niebie trwa masowe wykupowanie przytulanek Jellycat. Dla tych, którzy nigdy o marce nie słyszeli, postanowiliśmy przybliżyć temat.

Dlaczego maskotki Jellycat są takie popularne?

Istnieje kilka marek, które bez trudu przykuwają Twoją uwagę i przenikają do Twojej świadomości nawet bez Twojej wiedzy. 

Luksusowa marka Jellycat znalazła fanów na całym świecie dzięki imponującej gamie pięknych, czasem dosyć dziwnych przytulanek. Znane ze swojej doskonałej jakości zabawki Jellycat są super miękkie i rygorystycznie testowane, aby dać gwarancje, że są bezpieczne dla dzieci w każdym wieku.

Kto wydaje 150 zł na pluszaka?

Zaczerpnięte z forum: „Moja najstarsza nigdy ich nie miała, ale odkąd urodziła się moja najmłodsza, dostaliśmy aż cztery! Byłam dzisiaj w sklepie z zabawkami i zobaczyłam, że średnie rozmiary (wszystkie nasze są średnie) kosztowały około 150 zł!”

„Pracowałam jako opiekunka i widziałam w jakim stanie są przytulanki Jellycat po wielu latach miłości. Kotki, króliczki można prać w pralce i nadal są miękkie, w znacznie lepszym stanie niż większość innych zabawek po latach”

„Zwykle jestem naprawdę skąpy, ale to jedna rzecz, na którą chętnie wydam większą kwotę, po tym, jak mój brat kupił nam naszą pierwszą i zdałem sobie sprawę, jak wspaniałe były.”

„Dużo o tym myślałam. Sądzę, że króliczki są popularne, ponieważ kolory i kwieciste uszy są teraz bardzo modne,  wzór jest taki słodki i po prostu przewyższają jakością inne miękkie zabawki, które są sztywniejsze i bardziej szorstkie”

W jakim wieku zabawki Jellycat będą odpowiednie?

Zabawka Jellycat jest bezpieczna dla wszystkich grup wiekowych – od urodzenia do 100 roku życia (i więcej!) – o ile zabawka nie zawiera określonych zaleceń dotyczących bezpieczeństwa lub informacji o przydatności do użytku. 

Wiele się zmieniło od czasu powstania firmy, ale Jellycat pozostał wierny swojej podstawowej zasadzie: produkuj piękne rzeczy, a ludzie je kupią. Czerpiąc inspirację ze świata sztuki, mody i designu, firma prowadzi model sezonowy, wypuszczając ponad 200 nowych produktów w styczniu i lipcu. 

Gama produktów Jellycat to wyrafinowany, ale super słodki prezent dla każdego, od noworodków po dorosłych.