• -10%

PURA - Termobutelka ze smoczkiem 260 ml, Szara

10% 134,10 zł 149,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 134,10 zł 0%

Produkt dostępny w naszym magazynie! Szybka wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

TERMOBUTELKA ZE SMOCZKIEM SZARA, 260 ML / PURA

Termobutelka o pojemności 260 ml z silikonowym smoczkiem i silikonowym rękawem oraz pokrywką.

Właściwości produktu:

·         Izolacja próżniowa - pozwala utrzymać temperaturę* ciepłych napojów do 6h a zimnych do 24h (z lodem).

·         Bezpieczeństwo – butelka w 100% bez plastiku. Jako jedyna tego typu butelka na rynku posiada certyfikat Made Safe.

·         Baby Grows...Bottle Evolves™- butelka rośnie wraz z dzieckiem. Łatwo można ją zmienić z butelki dla niemowląt na butelkę niekapek lub butelkę sportową wymieniając smoczek na inną silikonową nakładkę Pura.

·         Smoczek Nypel Pura Natural Vent™** z szeroką szyjką, o średnim przepływie, wykonany w 100% z silikonu medycznego.

·         Butelka jest kompatybilna także z innymi smoczkami z szeroką szyjką firm Pura, ThinkBaby ™, BornFree ™ i Dr. Brown's ™ oraz wieloma innymi.

·         Wewnętrzne oznaczenia pojemności w postaci miarki na ściance ułatwiają odmierzanie mleka lub innego napoju.

·         W zestawie zdejmowany silikonowy rękaw na butelkę i osłonka smoczka wykonane zostały z silikonu medycznego.

·         Butelka wykonana z bezpiecznej, antybakteryjnej stali nierdzewnej #304 i silikonu medycznego.

·         Produkt w 100% wolny od BPA i nie wypłukuje toksyn, takich jak te wypłukiwane z plastikowych butelek i akcesoriów do nich.

·         Dożywotnia gwarancja na elementy ze stali nierdzewnej.

·         Patenty amerykańskie i międzynarodowe

 

Parametry techniczne:

·         Smoczek: 3m+

·         Materiał: 100% stal nierdzewna i silikon medyczny

·         Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów oraz innych pochodnych ropy naftowej

·         Zalecane mycie ręczne.

·         Wymiary: 5,5 cm x 5,5 cm x 22 cm

·         Pojemność: 200 ml (miarka) / 260 ml (pojemność całkowita)

·         Waga: 250 g

(**oczekują na patent)

Produkt ten został wyróżniony w konkursie Nagroda Rodziców

* - długość utrzymania temperatury zależy od wielu czynników: od częstotliwości zdejmowania kapturka, od warunków atmosferycznych, od czynników zewnętrznych, od ilości płynu w butelce, od temperatury początkowej napoju etc.

Dlaczego warto wybrać butelkę Pura?

 Bezpieczeństwo i ekologia - Spokój o własne zdrowie i planetę, dzięki wybraniu nietoksycznego, bezpiecznego i trwałego produktu. Gwarancja MADE SAFE®: 100% bez plastiku,  BPA, PVC, lidu i ftalanów oraz innych szkodliwych substancji.

 Oszczędność - Trwała stal nie do zdarcia, prosta niezawodna forma, brak zbędnych uszczelek. Wymienne ustniki zapewnią korzystanie z butelki przez lata, przez starszych i młodszych. To butelki na całe życie, dla całej rodziny. Oszczędzasz czas, energię i pieniądze. 

 Prostota i łatwość - W ofercie stalowe butelki i termobutelki w różnych rozmiarach, ale o takich samych nakrętkach pozwalających z łatwością dowolnie zmieniać ustniki i końcówki w 100% z bezpiecznego silikonu medycznego. Podwójne ścianki termobutelek gwarantują brak skraplania się wody na jej powierzchni oraz zero ryzyka poparzenia gdy napój w środku jest gorący.

 Styl i wygoda - Butelki dostosowują się do Ciebie i do Twoich potrzeb. Możesz dobrać kolor rękawów i ustników z medycznego silikonu. Wymienne dyski umożliwią zmienić termobutelkę w termos na gorące napoje lub płynne posiłki, który utrzyma temperaturę nawet przez 6h.Gdy dodasz lodu, napój zostanie chłodny nawet do 24h.

 

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2021-01-18
Nowy produkt

Zobacz także