• -10%

SUAVINEX - Butelka antykolkowa dla noworodka ZERO ZERO 180ml ze smoczkiem o wolnym przepływie

10% 62,10 zł 69,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 62,10 zł 0%

Butelki Zero Zero dla noworodków docenią te mamy, które chcą połączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.

Produkt dostępny w naszym magazynie! Szybka wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

BUTELKA ANTYKOLKOWA DO KARMIENIA  ZERO ZERO 180 ML. SMOCZEK SILIKONOWY O WOLNYM PRZEPŁYWIE / SUAVINEX

Butelki Zero Zero docenią te mamy, które chcą połączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.

Dzięki wzornictwu opartemu na badaniach naukowych, smoczek do butelki Zero Zero, jak nigdy do tej pory, przypomina kształtem i fakturą pierś mamy. Z tego powodu dla dziecka nie ma aż tak wielkiej różnicy między smoczkiem, a brodawką i z łatwością przechodzi ono od karmienia butelką do karmienia piersią i na odwrót. Zalecany jest do mieszanego karmienia.

Innowacyjne butelki Zero Zero posiadają wewnętrzną, silikonową torebkę. Ta opatentowana torebka silikonowa, w czasie karmienia jest rozciągnięta w zależności od tego, jak dziecko ssie, podobnie jak to dzieje się w gruczołach mlecznych u kobiety karmiącej. Ten innowacyjny system powoduje brak pęcherzyków powietrznych w pokarmie, zatem dziecko nie połyka powietrza, które mogłoby spowodować kolkę. System ten zapobiega także utlenianiu się mleka i utracie ważnych składników odżywczych 

 

Smoczek SS (PRZEPŁYW SLOW) z otworem zapewniającym wolny przepływ. Smoczek zaprojektowany od pierwszych dni życia do podawania wody, mleka, elektrolitów itd.

Rekomendowane przez Hiszpańskie Towarzystwa Dentystyki Dziecięcej  Stowarzyszenie Włoskich Specjalistów Ortodontów (A.S.I.O.)

Suavinex to marka premium akcesoriów dla najmłodszych. Niepowtarzalny design, najwyższa jakość materiałów i europejska produkcja.

Uwaga: prosimy o uwagę przy dokręcaniu nakrętki ze smoczkiem. Należy dokładnie nałożyć rant woreczka na plastikową część butelki, ponieważ niedokładne nałożenie woreczka może spowodować jego uszkodzenie. Butelki nie potrzeba dokręcać bardzo mocno.

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2021-09-28
Nowy produkt