Sorter kształtów domek Żyrafka Sophie, Janod

0 Opinia(e) 
114,00 zł

Janod zabawki dla dzieci 

Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Sorter kształtów domek Żyrafka Sophie, Janod

Kolekcja Żyrafka Sophie to seria pięknych rozwojowych drewnianych zabawek dla maluszków po 1. roku życia. Zachwyca stylowym designem, klasycznymi kolorami i postacią kultowej, znanej na całym świecie Żyrafki. Każda zabawka wspiera potrzeby poznawcze i małą motorykę dziecka.

Sorter kształtów domek Żyrafka Sophie marki Janod rozwija u dzieci wiele kluczowych umiejętności, m.in. rozróżnianie i dopasowywanie kształtów czy tzw. małą motorykę. Zabawka uczy koncentracji, spostrzegawczości i cierpliwości.

Zestaw składa się z uroczego drewnianego domku ze sznurkowym uchwytem. Na dachu i w ścianach domku znajduje się 6 otworów w geometrycznych kształtach (trójkąt, serce, kółko, gwiazdka, iks i pięciokąt) oraz otwór w kształcie żyrafy. W komplecie jest też 7 drewnianych klocków w kształtach, odpowiadającym wspomnianym otworom, w tym również figurka kultowej żyrafki – Sophie. Wrzucone klocki można łatwo wyjąć ze środka, bo część dachu domku jest zdejmowana.

Idealnie nadaje się na prezent.

Producent: Janod
Kategoria wiekowa: 18-36 m

Liczba elementów: 8
Materiał: drewno

  • wymiary produktu: 16,8 x 18,7 x 18,8 cm
  • waga produktu: 1,115 kg
  • wymiary opakowania: 19 x 17 x 20 cm
  • bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
2020-12-01
Nowy produkt

Napisz opinię

Sorter kształtów domek Żyrafka Sophie, Janod

Janod zabawki dla dzieci 

Napisz opinię

Zobacz także