• Nowy

LITTLE DUTCH - Gra w rzucanie pierścieniem FSC, + 3 lata

119,00 zł

Gra w rzucanie pierścieniami. Skup się, celuj i rzucaj! Fajna aktywność dla całej rodziny!

Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

GRA W RZUCANIE PIERŚCIENIEM / LITTLE DUTCH

Skup się, celuj i rzucaj! Spróbuj wrzucić koło z bawełnianej linki na słupek w odpowiadającym mu kolorze i zdobądź punkty. Możesz ustawić pole gry w różnych konfiguracjach, dzięki czemu każda gra oferuje nowe wyzwanie.

To świetna aktywność dla całej rodziny! Gra w rzucanie pierścieniami rozwinie koordynację ręka-oko Twojego malucha, oszacowanie odległości i dokładne celowanie.

Zestaw zawiera 5 drewnianych tarcz celowniczych w różnych kolorach - każda z nich ma przypisaną sobie określoną ilość punktów. Cały zestaw utrzymany jest w uroczej pastelowej kolorystyce i świetnie sprawdzi się jako prezent zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca

Little Dutch to holenderska firma rodzinna, które wkłada całe serce w tworzenie produktów dla najmłodszych. W ofercie marki znajdują się doskonałej jakości tekstylia, produkowane z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex oraz zabawki sensoryczne dla niemowląt, jak również zabawki, czy pojazdy wytwarzane z drewna. Produkty Little Dutch cechuje spokojna, pastelowa kolorystyka.

  • Wiek rekomendowany: od 3 lat
  • Wymiary: 32x32x16 cm
  • Materiał: drewno z certyfikatem FSC, pomalowane bezpieczną farbą na bazie wody  
  • Zgodność z normą: EN-71-1-2-3

 

 

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2023-05-12
Nowy produkt