• Nowy

LITTLE DUTCH - Kolorowanka Little Farm

22,00 zł

Kolorowanka jest wykonana z wytrzymałego papieru i zawiera ładne rysunki, proste, ale ciekawe. Dzieci mogą je pokolorować na wiele różnych sposobów.

Produkt dostępny w naszym magazynie! Szybka wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

KOLOROWANKA LITTLE FARM 125650 / LITTLE DUTCH

Kolorowanka Little Farm od Little Dutch zawiera 20 kolorowanek czekających na małych artystów. Kolorowanka wykonana z grubego papieru, zawiera rysunki zwierząt, które mali artyści mogą wypełniać na różne sposoby. Kolorowanie to nie tylko sposób na rozrywkę dla malucha podczas długiej jazdy samochodem lub w deszczowy dzień, ale również świetne ćwiczenie rączki od najmłodszych lat. Pobudza również kreatywność, pomaga w zabawnym odkrywaniu kolorów i ćwiczeniu skupienia.

  • Wiek: 2+

Little Dutch to holenderska firma rodzinna, prowadzona przez małżeństwo, które wkłada całe serce w tworzenie produktów dla najmłodszych. W ofercie marki znajdują się doskonałej jakości tekstylia, produkowane z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex, takie jak ręczniki, śpiworki do spania, otulacze, akcesoria do pokoików dziecięcych oraz zabawki sensoryczne dla niemowląt, jak również zabawki, czy pojazdy wytwarzane z drewna. Produkty Little Dutch cechuje spokojna, pastelowa kolorystyka.

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2024-06-03
Nowy produkt