• Nowy

Gramy razem! Bing. Książeczka z dźwiękami

36,90 zł

Solidna książka z twardymi stronami. Dźwięki nie są irytujące dla ucha. 

Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

BING. GRAMY RAZEM! KSIĄŻECZKA Z DŹWIĘKAMI

Nowa propozycja dla młodych fanów Binga i ich rodziców! Kartonowa książeczka z modułem elektronicznym, który pozwala wysłuchać dźwięków pięciu różnych instrumentów muzycznych, to pomysł na długie godziny twórczej i wartościowej zabawy z dzieckiem. W książce znalazła się mądra i zabawna opowieść o muzykowaniu, kreatywności i koleżeństwie, napisana na podstawie jednego z odcinków serialu Bing. Niewielki format książki i przejrzyste, duże ilustracje z ulubionymi bohaterami sprawią, że maluchy będą chciały mieć książeczkę zawsze przy sobie. Dźwięki, które są miłe dla ucha, niezbyt głośne i naturalne, pozwolą rodzicom i dziadkom z radością towarzyszyć maluchowi w zabawie.

Książeczkę można wykorzystać na wiele sposobów – jako czytankę z mądrym przesłaniem albo jako grającą zabawkę, która stymuluje zmysły dziecka i pozwala nauczyć się nazw podstawowych, dostępnych również w przedszkolu, instrumentów muzycznych. Jak brzmią cymbałki? A jak tamburyn lub bębenek? Zabawa w zgadywanie i naśladowanie dźwięków to sposób na rozrywkę i wstęp do muzykowania, które przynosi kilkulatkom radość i pozwala ćwiczyć wiele zmysłów jednocześnie.

Książka jest zaopatrzona w dobrze zabezpieczoną przed dzieckiem baterię, którą w razie potrzeby można wymienić. Karton, z którego została wykonana, zniesie wiele dziecięcych eksperymentów, a dzięki zaokrąglonym rogom książka pozostaje bezpieczna nawet dla wyjątkowo pomysłowych kilkulatków.

  • Liczba stron: 10
  • Okładka: twarda
  • Data premiery: 11/10/2023
  • Rekomendowany wiek: 1-4 lat
7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2023-11-08
Nowy produkt