DZIECI GOTUJĄ WEGE, AGNIESZKA GÓRSA

34,00 zł
Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

DZIECI GOTUJĄ WEGE / AGNIESZKA GÓRKSA

Dzieci gotują. WEGE to propozycja wspólnego aktywnego spędzania czasu z dziećmi umożliwiająca wyjście poza schematy kulinarne. W składnikach potraw pojawiają się te mniej typowe, takie jak: mleko roślinne, ser tofu, surowe płatki drożdżowe i wiele innych. Jak na dania wegańskie i wegetariańskie przystało, przepisy zawierają mnóstwo warzyw i owoców oraz wskazówki jak efektownie zaserwować danie. Podsuwają też ciekawe propozycje drugich śniadań i przekąsek na czas podróży.


Pozwólmy przejąć dzieciom inicjatywę. To gwarancja dobrej zabawy, nowych smaków, a przy okazji… ucząca planowania i organizacji!


32 przepisy pogrupowano w trzy duże kategorie: Wilczy apetyt, Pomiędzy..., Słodkie chwile. Objaśnienia są bardzo czytelne. Znajdują się w nich wykazy akcesoriów kuchennych i składników potrawy oraz ilustrowany „krok po kroku" sposób jej wykonania i naprawdę fajne zdjęcia.

  • Liczba stron: 86
  • Oprawa: twarda
  • Rok wydania: 2021

 

 

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2021-07-02
Nowy produkt