• -10%

KIETLA - Okulary przeciwsłoneczne Diabola 0-1 Peacock Blue

10% 125,10 zł 139,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 122,32 zł +2%

Okulary KIETLA są praktycznie niezniszczalne, lekkie jak piórko i bardzo elastyczne. Och, i też wyglądają super fajnie!

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Producent:

OKULARKI PRZECIWSŁONECZNE DIABOLA 0-1 PEACKOK BLUE / KI ET LA

Najbardziej innowacyjny model na rynku – 2 rozmiary w 1!

Okulary dla dzieci od 0 do 1 roku życia. Dzięki zastosowanej technologii Reversible rosną wraz z dzieckiem. Zapewniają maksymalną ochronę dla oczu dziecka- pochłaniają 100% promieniowania UVA, UVB i UVC. Zaprojektowane i wykonane we Francji. Soczewki wykonane z poliwęglanu o najwyższym stopniu przyciemnienia (kategoria 4). Materiał ten cechuje wyjątkowa trwałość i wysoka odporność na potłuczenie.

Unikalny i opatentowany system okularów KIETLA  „2 rozmiary w 1” dopasowuje się wraz z rozwojem grzbietu nosa dziecka: pozycja „1” jest przeznaczona dla niemowląt w wieku od 0 do 6 miesięcy, które nie mają jeszcze zbyt dużego nosa, a ty po prostu je odwracasz pozycja „2” dla niemowląt od 6 do 12 miesięcy.

Okulary Ki ET LA mają powłokę antyrefleksyjną z filtrem niebieskim.  

Liczą się detale:

Dlaczego okulary Diabola to najlepsze okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt? Są praktycznie niezniszczalne, lekkie jak piórko i bardzo elastyczne. Dostosowują się nawet do twarzy niemowląt, gdy rosną im nosy. Koniec ze ściśniętymi uszami i noskami! Ale to, co sprawia, że ​​te okulary przeciwsłoneczne są wyjątkowe, to wyjątkowy projekt Ki Et La, te okulary przeciwsłoneczne można nosić w dwóch pozycjach: pozycja 1 jest przeznaczona dla noworodków i można ją obrócić do pozycji drugiej, gdy dziecko rośnie. Oczywiście najważniejszą zaletą tych okularów przeciwsłonecznych jest to, że zapewnią Twojemu dziecku doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV!

  • Nietłukąca się oprawka i soczewki
  • Brak zawiasów, więc nie ma ryzyka połknięcia małych metalowych części
  • Soczewki wielkości 3,2 cm, aby całkowicie chronić delikatny wzrok niemowląt
  • Nie uciskają skroni, nosa oraz uszu
  • Gwarantowany brak BPA
  • Ochrona przeciwłoneczna zgodnie z międzynarodowymi normami (ISO 12312-Z- I ANSI Z80.3)
  • Soczewki można zastąpić soczewkami korekcyjnymi


Od prawie 10 lat marka KIETLA wymyśla, projektuje i dystrybuuje najlepsze okulary przeciwsłoneczne dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat. Marka Ki ET LA jest popularnym projektantem pomysłowych, modnych akcesoriów lifestyle'owych dla dzieci. Jej okulary przeciwsłoneczne prezentują modny wygląd „made in Paris”, ale co najważniejsze: są specjalnie zaprojektowane, aby służyły dobremu samopoczuciu małych dzieci i pasowały do ​​ich stylu życia.

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2021-04-08
Nowy produkt

Zobacz także