LITTLE DUTCH - Drewniane Klocki Pure & Nature, 2+

155,00 zł
Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

KLOCKI DREWNIANE PURE & NATURE  / LITTLE DUTCH

Twórz najwspanialsze figury i budynki za pomocą tych klasycznych, a jednocześnie nowoczesnych klocków z kolekcji Pure & Nature firmy Little Dutch. 

Zestaw klocków Little Dutch z kolekcji Pure & Nature. Zestaw zawiera 45 klocków, w pięknych kolorach ziemi, zapakowanych w drewniane opakowanie ze specjalnie rozrysowanym układem, które może pomóc dziecku, gdzie dopasować odpowiedni klocek.

Dziecko uczy się poznawać kształty. Zabawa klockami uczy dziecko koncentracji, rozwija wyobraźnię i ćwiczy cierpliwość. Klocki zapewniają ciekawą zabawę na długo. Ta zabawka stymuluje koordynację ręka-oko i doskonałe zdolności motoryczne. 

  • Rekomendacja wiekowa: 2 lata +
  • W zestawie: 45 klocków i podstawka
  • Wymiary: 27,6 cm x 21,3 cm x 6 cm
  • Materiał: drewno z certyfikatem FSC

Pięknie zapakowane, idealne na prezent.

Little Dutch to stworzona w Holandii marka dla niemowląt, małych dzieci i przedszkolaków. Little Dutch zapewnia, że ​​każdy produkt to prawdziwy skarb.  Wszystkie produkty dają ponadczasowe poczucie stylu, są zabawne i całkowicie bezpieczne dla dzieci.

 

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2021-10-22
Nowy produkt