LITTLE DUTCH - Klocki Miasto 50 elementów

135,00 zł
Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

ZESTAW KLOCKÓW MIASTO 50 ELEMENTÓW  / LITTLE DUTCH

Zestaw drewnianych klocków Little Dutch miasto składa się z 50 elementów z których można tworzyć różne budynki- domy, sklepy. Zestaw pozwala na kreatywna zabawę na wiele godzin. Dzieciom spodoba się łączenie różnych elementów konstrukcyjnych, sprawia to, że zabawa tymi klockami jest naprawdę przyjemna.

Elementy są starannie wykonane z drewna z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), malowane są bezpiecznymi farbami na bazie wody.

 

Zestaw jest kompatybilny z Little Dutch Drewniana kolejka XXL - 100 elementów.

  • Rekomendacja wiekowa: 3 lata +
  • Wielkość: opakowanie 23x24x7 cm
  • Materiał: drewno
  • Instrukcja czyszczenia: wycierać lekko wilgotną szmatką

Przed przekazaniem zabawki dziecku usuń i wyrzuć wszystkie materiały opakowaniowe, które nie są częścią zabawki i trzymaj je poza zasięgiem dzieci. Regularnie sprawdzaj zabawkę pod kątem oznak zużycia i uszkodzeń. Jeśli jakakolwiek część zostanie uszkodzona, nie używaj zabawki i trzymaj ją poza zasięgiem dzieci.

Little Dutch to stworzona w Holandii marka dla niemowląt, małych dzieci i przedszkolaków. Little Dutch zapewnia, że ​​każdy produkt to prawdziwy skarb.  Wszystkie produkty dają ponadczasowe poczucie stylu, są zabawne i całkowicie bezpieczne dla dzieci.

 

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2021-11-08
Nowy produkt