• -13%

LITTLE DUTCH - Puzzle dźwiękowe Sailors Bay

13% 100,05 zł 115,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 100,05 zł 0%

Produkt dostępny w naszym magazynie! Szybka wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

PUZZLE DŹWIĘKOWE SAILORS BAY / LITTLE DUTCH

Znajdź wszystkie mewy na łodzi rybaka, która jest w drodze do Sailors Bay. Podnoś kawałki jeden po drugim i odkrywaj wszystkie zabawne dźwięki. Chrapanie, gwizdanie i trąbienie! 

Drewniane puzzle dźwiękowe z kolekcji Sailors Bay od Little Dutch. Poznaj sympatyczną mewę Jack i jego przyjaciół na łodzi rybackiej.  Mewy lubią przebywać przy łodzi, aby móc łapać rybki! Czy wiesz, gdzie pelikan drzemie i kto jest u steru? Nie zapomnij zatrąbić, gdy będziesz gotowy na przygodę! Puzzle drewniane, zaprojektowane specjalnie dla małych rączek, łatwe i wygodne do chwytania. Ta urocza układanka z 7 dźwiękami, stymuluje koordynację wzrokowo-ruchową, uczy koncentracji. Wspaniały pomysł na prezent. Zapakowane w opakowanie kartonowe.

Puzzle dźwiękowe zawierają czujniki aktywowane światłem – w celu zapewnienia prawidłowej pracy zabawki, należy jej używać w jasnym świetle.

  • Rekomendacja wiekowa: od 12 miesiąca życia
  • Wymiary: 21x30x2,4 cm
  • Baterie 2 x AAA nie są dołączone

INSTRUKCJA OBSŁUGI: Puzzle zawierają czujniki aktywowane światłem - używaj w jasnym świetle, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie zabawki. Upewnij się, że przełącznik jest włączony ON, aby włączyć funkcję dźwięku. Czujniki mogą zostać przypadkowo aktywowane przez bezpośrednie działanie promieni słonecznych, dlatego zawsze wyłączaj je OFF, gdy się nimi nie bawisz.

Little Dutch to stworzona w Holandii marka dla niemowląt, małych dzieci i przedszkolaków. Little Dutch zapewnia, że ​​każdy produkt to prawdziwy skarb. Wszystkie produkty dają ponadczasowe poczucie stylu, są zabawne i całkowicie bezpieczne dla dzieci.

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2022-03-30
Nowy produkt