LITTLE DUTCH - Pociąg drewniany Flowers & Butterflies

143,00 zł
Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

POCIĄG FLOWERS & BUTTERFLIES  / LITTLE DUTCH

Odjedźmy pociągiem! Drewniany pociąg z kolekcji Flowers & Butterflies jest gotowy na nową przygodę w kwitnącym ogrodzie. Mały różowy ptaszek Olivia oprowadzi Cię po najpiękniejszych kwiatach i motylach. 

Drewniany pociąg do samodzielnego konstruowania, z dziewczęcym motywem. Pociąg posiada 3 wagony, na których można skonstruować biedronkę, kwiatuszki, ptaszka Olivię. Można je dowolnie nakładać, przestawiać i budować jako klocki. Wykonany bardzo estetycznie, z wysokiej jakości drewna. Zabawa pociągiem ćwiczy koordynację ręka-oko, uczy prawidłowego chwytu. Jest to również miły dodatek do pokoju dziecięcego lub pokoju zabaw. Sprawdzi się jako doskonały pomysł na prezent.

 Little Dutch to stworzona w Holandii marka dla niemowląt, małych dzieci i przedszkolaków. Little Dutch zapewnia, że ​​każdy produkt to prawdziwy skarb.  Wszystkie produkty dają ponadczasowe poczucie stylu, są zabawne i całkowicie bezpieczne dla dzieci.

  • Rekomendowany wiek: od 18 miesięcy
  • Długość pociągu: 38,2 x 7 x 10,6 cm
  • Wykonane z drewna z certyfikatem FSC®
  • Zgodność z normą: EN-71-1-2-3

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2022-03-30
Nowy produkt