JANOD - Puzzle w walizce Mapa Świata 100 elementów

83,00 zł
Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

PUZZLE W WALIZCE – MAPA ŚWIATA 100 ELEMENTÓW / JANOD

Od Sydney po Los Angeles, poznaj mityczne pomniki i zwierzęta zamieszkujące planetę dzięki 100-elementowej układance! Ilustrowana dużą ilością szczegółów, ta piękna układanka pomoże Twojemu dziecku rozwijać pamięć i zręczność.

Zestaw puzzli w walizce Mapa świata francuskiej marki JANOD składa się ze 100 elementów, po ułożeniu tworzących piękny, bogaty w szczegóły obrazek, przedstawiający mapę świata. Układając go, dzieci poznają nie tylko kontynenty i oceany pomiędzy nimi, ale też zamieszkujące je gatunki zwierząt, charakterystyczną roślinność i budowle, panujący klimat oraz wiele innych ciekawych detali. Gotowa ilustracja ma wymiary 50 x 40 cm.

  • rekomendowany wiek: 6 lat +
  • liczba elementów: 100
  • materiał: karton FSC
  • design i produkcja: Francja
  • wymiary produktu: 50 x 40 cm
  • waga produktu: 0,34 kg
  • wymiary opakowania: 27 x 5,5 x 21,5 cm
  • bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu FSC (materiału, pozyskanego z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób), zaprojektowane i wykonane we Francji. Zapakowane w estetyczną walizeczkę z rączką. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.

Zabawka rozwija:

• małą motorykę

• pamięć i koncentrację

Francuska marka Janod towarzyszy dzieciom od 1970r. Lata doświadczeń, innowacyjność i utrzymująca się wysoka jakość produktów gwarantują marce niezmienne wysokie miejsce w czołówce światowych producentów zabawek dla dzieci.

W ofercie marki Janod prym wiodą kultowe już zabawki drewniane, m.in.: puzzle, klocki Janod z drewna, samochody w stylu retro, wózki drewniane, układanki. Ponadto możemy przebierać w zestawach kreatywnych, czy też instrumentach muzycznych dla dzieci. Marka Janod utożsamia się ze stwierdzeniem, że najlepsza nauka jest poprzez zabawę. Zabawki marki Janod to przede wszystkim zabawki edukacyjne, które oprócz dostarczania radości najmłodszym, rozwijają ich zdolności manualne, koordynację ruchową, kreatywność oraz naukę chodzenia. Puzzle i sortery stanowią doskonały trening pamięci, naukę rozpoznawania kształtów, zwierząt i otaczającego świata.

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2022-06-10
Nowy produkt