Mom's Care - Piramida sensoryczna kontrastowa, 0+

53,90 zł
Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

PIRAMIDA KONTRASTOWA – SENSORYCZNA / HENCZTOYS

Doskonale znane i lubiane jaskrawe kolory sensoryczne oraz urozmaicona faktura to elementy cechujące sensoryczną piramidę. Została ona zaprojektowane tak, by pobudzać receptory czuciowe dziecka. To kreatywna zabawka, która zachęca maluchy do odkrywania zmysłów, uczy koordynacji ruchowej, wzrokowej i świadomości przestrzennej. Lekkie elementy mogą służyć malcowi do układania, turlania i balansowania. Nieco starsze dzieci, dzięki piramidzie z łatwością poznają pierwsze literki i cyferki. 

  • Edukacja sensoryczna: rozwija małą motorykę, stymuluje zmysł dotyku,
  • Zabawa przez naukę: pokazuje kształty, uczy logicznego myślenia, wspomaga koordynację oko-ręka, starsze dzieci uczy cyferek i literek
  • Wiele funkcji: służy do budowania, układania i balansowania
  • Bezpieczna dla Twojego dziecka: nie zawiera szkodliwych ftalanów i metali ciężkich
  • Idealna na prezent: modne – pastelowe kolory, ciekawe opakowanie

 

Zabawki Hencz Toys są polskim, wielokrotnie nagradzanym produktem zgodnym z normą EN-71, wykonanym z bezpiecznych surowców. Każdy produkt posiada znak CE.

Do konserwacji i mycia zabawek nie ma konieczności ich sterylizacji (zdecydowanie nie stosuj sterylizacji w kuchence mikrofalowej, gdyż fale mogą uszkodzić zabawkę), wystarczy ciepła woda z dodatkiem mydła dla dzieci.

Zestaw zawiera 6 elementów. 

·         Rozmiar opakowania: 10 x 26 cm 

·         Grupa wiekowa: dla dzieci 0+

·         Surowiec: miękkie PVC

·         Kraj pochodzenia: Polska 

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2022-08-30
Nowy produkt