JANOD - Puzzle 2w1 Julia świętuje urodziny

39,00 zł
Produkt dostępny w naszym magazynie! Szybka wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

Producent:

PUZZLE 2W1: JULIA ŚWIĘTUJE URODZINY / JANOD

Puzzle 2w1 francuskiej firmy Janod to komplet 2 układanek o różnym stopniu trudności – jeden ma 24, drugi 36 elementów. Obie ilustracje przedstawiają dziewczynkę – Juliette podczas jej przyjęcia urodzinowego: podczas przyjmowania prezentów od przyjaciółek i w chwili delektowania się tortem w ich towarzystwie.

Puzzle wykonane zostały z najwyższej jakości, trwałego kartonu.

Układanie puzzli wspomaga rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. Doskonale ćwiczy pamięć i koncentrację, uczy rozpoznawania kształtów i logicznego myślenia.

Puzzle rozwijają też wiarę we własne umiejętności, trenują sprawność manualną dłoni oraz cierpliwość.

Puzzle w całości zaprojektowane we Francji.

Opakowanie puzzli to walizka z uchwytem, więc idealnie nadają się na prezent.

  • Kategoria: puzzle
  • Wiek: 3-6
  • Liczba elementów: 24 + 36
  • Materiał: karton
  • Design: Francja
  • Wymiary produktu: 40 x 22 cm
  • Waga produktu: 0,45 kg
  • Wymiary opakowania: 14,50 x 14,50 x 14,50 cm
  • Bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

 

Francuska marka Janod towarzyszy dzieciom od 1970r. Lata doświadczeń, innowacyjność i utrzymująca się wysoka jakość produktów gwarantują marce niezmienne wysokie miejsce w czołówce światowych producentów zabawek dla dzieci.

W ofercie marki Janod prym wiodą kultowe już zabawki drewniane, m.in.: puzzle, klocki Janod z drewna, samochody w stylu retro, wózki drewniane, układanki. Ponadto możemy przebierać w zestawach kreatywnych, czy też instrumentach muzycznych dla dzieci. Marka Janod utożsamia się ze stwierdzeniem, że najlepsza nauka jest poprzez zabawę. Zabawki marki Janod to przede wszystkim zabawki edukacyjne, które oprócz dostarczania radości najmłodszym, rozwijają ich zdolności manualne, koordynację ruchową, kreatywność oraz naukę chodzenia. Puzzle i sortery stanowią doskonały trening pamięci, naukę rozpoznawania kształtów, zwierząt i otaczającego świata.

 

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2022-10-04
Nowy produkt