PURA - Smoczek dla niemowląt 2 szt., średni przepływ (3m+)

29,00 zł
Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

SMOCZEK DLA NIEMOWLĄT 2SZT., ŚREDNI PRZEPŁYW (3 MIESIĄCE+) / PURA

 

Smoczek silikonowy Natural Vent Nipple™ do butelek Pura.

Właściwości produktu:

·         smoczek z dwoma otworami zapewniającymi średni przepływ, system antykolkowy

·         wydłużony otwór wentylacyjny ograniczający występowanie kolki u dziecka

·         wykonany z silikonu medycznego

·         w 100% bez plastiku

·         spełnia wszystkie FDA, CPSC, EN14350, Komisja Europejska 10/2011, niemieckie przepisy i/lub wytyczne dotyczące LFGB

·         oczekuje na opatentowanie

Parametry techniczne:

·         wiek: 3m+

·         w opakowaniu: 2 szt.

·         materiał: 100% silikon medyczny

·         nie zawiera BPA, BPS, PVC i ftalanów oraz innych pochodnych ropy naftowej

·         wymiary: 5 x 5 xm

·         waga: 11 g

 

Dlaczego warto wybrać butelkę Pura?

 

 Bezpieczeństwo i ekologia - Spokój o własne zdrowie i planetę, dzięki wybraniu nietoksycznego, bezpiecznego i trwałego produktu. Gwarancja MADE SAFE®: 100% bez plastiku,  BPA, PVC, lidu i ftalanów oraz innych szkodliwych substancji.

 Oszczędność - Trwała stal nie do zdarcia, prosta niezawodna forma, brak zbędnych uszczelek. Wymienne ustniki zapewnią korzystanie z butelki przez lata, przez starszych i młodszych. To butelki na całe życie, dla całej rodziny. Oszczędzasz czas, energię i pieniądze. 

 Prostota i łatwość - W ofercie stalowe butelki i termobutelki w różnych rozmiarach, ale o takich samych nakrętkach pozwalających z łatwością dowolnie zmieniać ustniki i końcówki w 100% z bezpiecznego silikonu medycznego. Podwójne ścianki termobutelek gwarantują brak skraplania się wody na jej powierzchni oraz zero ryzyka poparzenia gdy napój w środku jest gorący.

 Styl i wygoda - Butelki dostosowują się do Ciebie i do Twoich potrzeb. Możesz dobrać kolor rękawów i ustników z medycznego silikonu. Wymienne dyski umożliwią zmienić termobutelkę w termos na gorące napoje lub płynne posiłki, który utrzyma temperaturę nawet przez 6h.Gdy dodasz lodu, napój zostanie chłodny nawet do 24h.

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2022-09-10
Nowy produkt

Zobacz także