bébé-jou - Siedzisko kąpielowe Fabulous Sky Green

159,00 zł
Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

SIEDZISKO KĄPIELOWE FABULOUS SKY GREEN / BEBE-JOU

Krzesło kąpielowe od bébé-jou. Doskonały pomysł dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z kąpielą w dużej wannie, ale nie czują się jeszcze na tyle pewnie by siedzieć samodzielnie. Krzesełko zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w czasie kąpieli.

W krzesełku znajdują się kaczuszki, które zasysają wodę i dziecko może się świetnie bawić psikając wodą. Krzesełko ma na spodzie specjalne przyssawki, które zapewniają że nie przesuwa się w wannie podczas kąpieli i jest stabilne. Siedzisko jest odpowiednie dla dzieci od 7 do około 16 miesięcy. 

Siedzisko mocowane do wanny za pomocą przyssawek, aby nie mogło się przemieszczać. 

  • Wymiary: 31 x 31x 26 cm
  • Materiał: PP
  • kolor: łagodna zieleń

Bebe - jou to holenderska, rodzinna firma, która od 1949 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji akcesoriów higienicznych dla najmłodszych.Flagowym produktem marki są wanienki kąpielowe, w tym te z innowacyjnym systemem zintegrowanego termometru wewnątrz wanienki - dla maksymalnego bezpieczeństwa podczas kąpieli. Wszystkie akcesoria z tworzywa produkowane są od początku istnienia firmy w Holandii, w niewielkiej miejscowości Staphorst i stąd eksportowane są do ponad 30 krajów świata. Firma przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju. 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2021-10-26
Nowy produkt