bébé-jou - Wanienka Sense Light Grey

149,00 zł

Design, łatwość obsługi i bezpieczeństwo. Poznaj najnowszą wanienkę bébé-jou Sense.  Została stworzona z myślą o Tobie i Twoim maluszku, abyście mogli cieszyć się cudownie relaksującą kąpielą.

Produkt dostępny w naszym magazynie! Wysyłka w 24h! W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami pod nr tel: 793 244 173

WANIENKA NIEMOWLĘCA SENSE SZARA / BEBE-YOU

Wanienka Sense od bébé-jou z najnowszej kolekcji. Posiada piękny opływowy kształt, jest obszerna i kąpiel w niej jest wygodna zarówno dla dziecka jak i myjącego go rodzica. Idealna dla dzieci od urodzenia do około drugiego roku życia. Wykonana z najbezpieczniejszego tworzywa PP (używanego przy produktach żywnościowych).

Wanienka w środku posiada delikatny uskok, który jest bardzo pomocny w przypadku maluchów, które już siedzą samodzielnie. Posiada korek, dzięki czemu łatwo można opróżnić ją z wody po kąpieli.

Możliwość montażu do stojaka Bebe-Jou Sense z systemem Click dla pełnego bezpieczeństwa i komfortu. Można również używać wanienki samodzielnie bez stojaka. Do wanienki można dokupić wężyk odpływowy, aby spuścić z niej wodę po kąpieli. Kolor szary z połyskiem wewnątrz oraz matowa szarość na zewnątrz. 

  • Kolor: jasny szary 
  • Wymiary: 79,5 x 41,5 x 30,8 cm
  • Materiał: PP 
  • Maksymalna waga dziecka: do 18 kg

bébé-jou to marka akcesoriów pielęgnacyjnych dla dzieci, należąca do rodzinnej firmy Atelier 49 Nederland, która od 1949 roku produkuje swoje produkty w Holandii. Cechuje ją najwyższa jakość wykonania i pastelowy design. Wszystkie produkty marki są tworzone z wysokiej jakości materiałów, niektóre z nich, takie jak termometry kąpielowe są wytwarzane ręcznie. Do produkcji materiałów z tworzywa stosuje się tworzywo PP, które jest bezpieczne (stosowane w produktach żywnościowych) dla najmłodszych dzieci. 

 

7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2022-07-26
Nowy produkt