LITTLE DUTCH - Pałąk interaktywny BabyGym Flowers & Butterflies

269,00 zł

UWAGA: Kupując ten produkt prosimy o wybranie przesyłki kurierskiej jako formy dostawy! Gabaryty tego produktu są zbyt duże, aby przesyłka mogła się zmieścić w paczkomacie. Dziękujemy :)!

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Producent:

PAŁĄK EDUKACYJNY BABYGYM, FLOWERS & BUTTERFLIES / LITTLE DUTCH

Drewniany pałąk interaktywny dla niemowląt. Do pałąka dołączono zawieszki interaktywne, które mają za zadanie wzbudzać ciekawość malucha oraz wpłynąć na jego rozwój ruchowo-poznawczy. Pałąk jest pomalowany przyjaznymi dla dzieci farbami na bazie wody. Można go postawić na dywanie, macie, podłodze lub w łóżeczku. Te wesołe zabawki mają różne tekstury i zachęcają dzieci do ich dotykania i odkrywania.

Można go postawić na dywanie, macie, podłodze lub w łóżeczku. Te wesołe zabawki mają różne tekstury i zachęcają dzieci do ich dotykania i odkrywania. 

Doskonały pomysł na prezent.

Little Dutch to holenderska firma rodzinna, które wkłada całe serce w tworzenie produktów dla najmłodszych. W ofercie marki znajdują się doskonałej jakości tekstylia, produkowane z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex oraz zabawki sensoryczne dla niemowląt, jak również zabawki, czy pojazdy wytwarzane z drewna. Produkty Little Dutch cechuje spokojna, pastelowa kolorystyka.

  • Wiek rekomendowany: 0-6 miesięcy
  • Wymiary: 47,5 x 54 x 59,5 cm
  • Materiał: sklejka, pomalowany bezpieczną farbą na bazie wody  
  • Zgodność z normą: EN-71-1-2-3
7NIEBO.PL JUSTYNA GRZESZCZUK-MALUSZCZAK Reviews with ekomi-pl.com
2023-05-12
Nowy produkt