Filtrowanie

Dostępność

Cena

  • 24,00 zł - 179,00 zł

Producent

Laktatory, podgrzewacze, sterylizatory

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Laktatory elektryczne i ręczne – wsparcie mamy karmiącej swoim mlekiem

Mleko matki to najcenniejszy dar, jaki kobieta może podarować swojemu dziecku. Pokarm stanowi źródło niezwykle wartościowych składników, które są niezbędne dla rozwoju maleństwa. Pragniesz zapewnić swojej pociesze wszystko, co najlepsze, ale nie możesz lub nie chcesz karmić piersią? A może chcesz odciągnąć pokarm lub zwiększyć jego ilość? Pomogą Ci w tym laktatory elektryczne i ręczne z oferty 7niebo.pl.

W naszym asortymencie znajdziesz laktatory elektryczne od wiodących producentów na rynku, które są bezpieczne, a do tego doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania. Akcesoria te powstały z myślą o mamach, które karmią dzieci wyłącznie odciągniętym mlekiem lub od czasu do czasu potrzebują wyjść z domu i chcą zostawić malucha pod opieką innej osoby. Laktator elektryczny z pewnością w tym pomoże.

Laktatory ręczne - wydaje i ciche urządzenia

Dodatkowo oferuje także laktatory ręczne, które są bardzo proste w obsłudze. Ich atutem jest także cicha praca, dzięki czemu każda mama będzie w stanie odciągnąć mleko z piersi w dyskretny sposób. 

Praktyczne laktatory elektryczne, podgrzewacze do mleka 

Doskonale znamy potrzeby mam, które karmią maluchy swoim mlekiem. Aby ułatwić im to zadanie, starannie dobraliśmy naszą ofertę i wybraliśmy najlepsze produkty, które są dostępne na rynku. Znajdziesz u nas laktatory, które sprawią, że odciąganie pokarmu będzie przyjemne, szybkie i łatwe. Wybieraj spośród:

  • laktatorów ręcznych i elektrycznych, które są wykonane z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Urządzenia są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy miękką nakładkę przyłożyć do brodawki i włączyć sprzęt lub naciskać rączkę, aby mleko zaczęło wypływać i gromadzić się w pojemniczku na dole. Dzięki temu, że butelka jest kompatybilna ze smoczkami, pokarmu nie trzeba przelewać i można od razu nakarmić dziecko,
  • podgrzewaczy do mleka i sterylizatorów, które sprawdzą się na każdym etapie rodzicielstwa. Dzięki nim z łatwością utrzymasz właściwą temperaturę pokarmu oraz wyczyścisz butelki i części laktatora po odciągnięciu mleka oraz nakarmieniu malucha. To bardzo prosty sposób, aby ułatwić sobie opiekę nad maleństwem.

Muszla laktacyjna - zbieraj mleko bez wysiłku

Ciekawym rozwiązaniem są także muszle laktacyjne. Ich zadaniem jest zbierać pokarm, który samodzielnie wycieka z drugiej piersi np. podczas karmienia lub odciągania. To prosty sposób, aby zebrać dodatkowe mleko bez żadnego wysiłku!

Zadbaj o odpowiednie urządzenia, dzięki którym karmienie dziecka mlekiem przestanie być przykrym obowiązkiem, a stanie się chwilą pełną wzruszeń. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem i skompletowania wyprawki swoich marzeń!