Filtrowanie

Cena

  • 17,00 zł - 129,00 zł

Dostępność

Producent

Maty do przewijania

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Maty do przewijania – niezbędny element wyprawki malucha

Przewijanie to jedna z najczęściej wykonywanych czynności przez pierwszy rok życia malucha. Nie należy ona do ulubionych zajęć rodziców, zwłaszcza jeśli maluch np. często ulewa. Jednak można sprawić, przewijanie będzie łatwiejsze, szczególnie dla świeżo upieczonych rodziców. Wszystko dzięki praktycznym matom od przewijania, które są dostępne w ofercie sklepu 7niebo. Wybierz odpowiedni model dla swojej pociechy!

Maty na przewijak – praktyczne i ładne

Przygotowaliśmy szeroki wybór mat do przewijania dla rodziców, którzy chcą zmieniać odzież i pieluszkę pociechy w komfortowych warunkach i bez żadnych problemów. Oferujemy:

  • klasyczne, twarde przewijaki, które nakłada się na łóżeczko lub specjalną komodę. Zajmują sporo miejsca, ale pozwalają przebrać malucha na stojąco;
  • miękkie maty na przewijak w formie materacyka. Można ich używać samodzielnie, np. na łóżku lub po rozłożeniu na komodzie. Po użyciu zwiniesz je i przechowasz, np. w szufladzie;
  • turystyczne, składane maty do przewijania, które pozwalają przebrać maluszka w higienicznych warunkach w dowolnym miejscu. Nie zajmują dużo miejsca i zmieszczą się w każdej torbie podróżnej.

Nasze maty zostały wykonane z estetycznych, łatwych do utrzymania w czystości materiałów. Jeśli się zabrudzą, wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką lub chusteczkami nawilżanymi. Tę cechę doceni z pewnością każdy zabiegany rodzic. 

Maty do przewijania to prawdziwy must-have w domu i podróży. Dzięki nim w bezpieczny i higieniczny sposób przebierzesz pociechę w każdym miejscu. Sprawdź!