Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Poduszki antywstrząsowe dla dziecka

Poduszki antywstrząsowe typu motylek są wybierane przez rodziców, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort swojego dziecka. Jeśli więc chcesz uchronić swojego malucha przed niedogodnościami podczas podróży czy spaceru oraz uchronić jego delikatną główkę przed wstrząsami, na jakie jest narażony w wózku, koniecznie zamów poduszkę motylek. 

Poduszki antywstrząsowe dla niemowląt: funkcje

Poduszki antywstrząsowe marki Beztroska, które mamy w ofercie sklepu online 7niebo, to bezpieczne i wykonane z doskonałych materiałów akcesoria do wózka lub fotelika. Dzięki swojemu kształtowi zapewniają stabilne podłoże dla głowy niemowlęcia.

Kiedy wykorzystasz poduszki motylki dla niemowląt?

  • Podczas spaceru. Dziecko w wózku podczas spaceru jest narażone na wiele niedogodności. Krzywe chodniki, dziury na powierzchni ścieżki, progi oraz krawężniki nie sprzyjają stabilnemu ułożeniu główki. Z pomocą przychodzi specjalnie wyprofilowany motylek. Dzięki niemu spacer jest dla dziecka relaksujący.
  • W podróży. W tym przypadku maluch boryka się z podobnymi problemami, co w trakcie spaceru. Nierówna nawierzchnia szos nie sprzyja drzemkom. Dlatego warto wyposażyć fotelik samochodowy w poduszkę antywstrząsową. Podróż upłynie bobasowi na przyjemnym śnie w wygodnej pozycji. 

Same wstrząsy nie są jedynym zagrożeniem dla wciąż rozwijającego się niemowlęcia. Przez ruch podczas podróży i przewożenia wózkiem główka dziecka może się przechylać na różne strony. Takich sytuacji należy unikać i dążyć do neutralnej pozycji głowy i szyi dziecka. Pomaga w tym poduszka motylek. Dzięki temu sztywne boki fotelika czy wózka nie będą kolejnym źródłem dyskomfortu i bólu.

Poduszki motylki do wózka dla bezpieczeństwa malucha

Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka jest dla Ciebie najwyższą wartością, doskonale o tym wiemy. Wiemy też, że pragniesz jego komfortu, wygody i prawidłowego rozwoju. Poznaj więc naszą ofertę poduszek motylków antywstrząsowych. 

Kształt poduszki antywstrząsowej przypomina motylka. Nie bez przyczyny! Pośrodku poduszki na jej płaskiej części powinna znajdować się głowa okolona miękkimi, szerokimi bokami (skrzydłami) motyla. Zabezpieczają one dziecko przed niedogodnościami.

Miękka zawartość poduszki dla niemowląt to silikonowe wypełnienie. Lniane i bawełniane poszewki są przyjemne w dotyku i bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. 

Skóra dziecka to wrażliwa materia. Dlatego produkty marki Beztroska mają oczywiście niezbędny certyfikat OEKO-Tex Standard 100. 

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swojego dziecka i wybierz jedną z poduszek antywstrząsowych z naszej oferty. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odezwij się do nas poprzez zakładkę Kontakt.