Suche baseny i Tipi

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Suche baseny z kulkami i namioty tipi dla dzieci

Takie atrakcje, jak suche baseny z kulkami czy namioty tipi dla dzieci, sprawiają, że dziecięcy pokój staje się jeszcze przyjemniejszym miejscem niż wcześniej. Jak wszystkie zabawki, tak i te akcesoria pobudzają wyobraźnię, ćwiczą kreatywność i dają wiele radości. 

Są też estetycznym i pięknym dodatkiem do pokoju. Dziecko, otaczając się interesującymi dekoracjami, intensywnie się rozwija. Czemu więc nie wprowadzić takich akcentów do wystroju wnętrza Twojego dziecka? 

Suche baseny z kulkami: plac zabaw w zaciszu domowym

Suche baseny z kulkami kojarzą nam się głównie z ogólnodostępnymi placami zabaw zlokalizowanych w galeriach handlowych, lokalach itp. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by taki dodatek znalazł się w domu prywatnym.

Basen wypełniony kulkami będzie służył dziecku powyżej 6 miesiąca życia przez długie sezony:

  • Stanie się codzienną domową atrakcją, a dziecko skorzysta z niej np. gdy pogoda nie pozwoli na wyjście na zewnętrzny plac zabaw;
  • Basen będzie wykorzystywany podczas uroczystości rodzinnych przez gromadkę maluchów;
  • Impreza urodzinowa dla przyjaciół Twojego dziecka będzie jeszcze lepiej zapamiętana przez gości!

Co bardzo istotne, baseny z kulkami to nie tylko zwykłe zabawki. To dlatego, że mają wartości edukacyjne i wpływają pozytywnie na rozwój dziecka. Piłeczki poprawiają zdolności motoryczne, pozwalają na wiele rodzajów zabaw, dziecko może się wyżyć kreatywnie…  Możliwości basenu są niezliczone.

Mały Indianin i mała Indianka: namioty tipi dla dzieci

Jeśli Twój maluszek przeżywa właśnie etat fascynacji Indianami, namioty tipi dla dzieci powinny Cię zainteresować. 

Luźno inspirowane namiotami rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej namioty tipi pięknie uzupełniają wnętrza dziecięcych pokojów. Stają się “bazą”, którą tak bardzo lubią mieć dzieci. Taka baza jest miejscem, w którym:

  • maluch może przechowywać swoje skarby, 
  • schować się przed domowym gwarem 
  • i bawić się w pojedynkę.

Te wszystkie aspekty są ważne dla dzieci i pozwalają im rozwijać się w sposób, jaki najbardziej odpowiada każdej młodej indywidualności. 

Namioty tipi dla dzieci są przenośne, więc można dowolnie zmieniać ich umiejscowienie. W środku możesz umieścić, oczywiście w porozumieniu z dzieckiem, jego ulubione zabawki, poduszki czy kocyk, które będą wspaniałym dopełnieniem przytulnego wnętrza namiotu.

Namiot tipi to:

  • Piękna ozdoba dziecięcego pokoju;
  • Miejsce, w którym maluch może spędzić chwile w samotności (każdy tego potrzebuje i taką potrzebę należy uszanować także u dzieci);
  • Miejsce kreatywnej zabawy i odpoczynku oraz wyciszenia.

Suchy basen z kulkami czy namiot tipi?

W zależności od upodobań i potrzeb swojego dziecka lepszym pomysłem będzie suchy basen z kulkami lub namiot tipi dla dzieci. Baseny z piłeczkami wspierają rozwój psychoruchowy, a namiot jest wspaniałym miejscem wyciszenia po udanej zabawie. 

Zabawki występują w kilku wariantach, więc dobierzesz ich kolory do wnętrza i preferencji dziecka. Stworzysz z nimi przytulne i piękne dziecięce wnętrze. 

Wybierz te zabawki do pokoju, które najbardziej przypadły Ci do gustu i zaskocz swoje dziecko fantastycznym prezentem. A jeśli chcesz zapytać nas o coś związanego z ofertą, śmiało napisz do nas, doradzimy w zakupach.